{"uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1613729055806","source":"other","origin":"unknown"}

Cuma akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda'nın yeni bölümü sabırsızlıkla bekleniyor. Kırmızı Oda'nın yeni bölümünde yaşanan gelişmeler, Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanında izleyiciye gösterildi. Kırmızı Oda 25. bölüm fragmanını izleyenlerin aklına, dizinin yeni bölümü ile ilgili pek çok soru geldi. Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanında izleyenlerin en çok dikkatini çeken ise şüphesiz Nazlı ve Recai oldu. Nazlı ve Recai'nin sahnelerinde gösterilenler, izleyenlerin aklında pek çok soru işareti bıraktı. Evliliklerinde yaşanan sorunları düzeltmek ve evliliklerini kurtarmak isteyen çift, Doktor Hanıma terapiye geliyorlar. Terapiye gelen çift, ilişkilerini düzeltmeye çalışıyor. Ancak bazen terapi daha kişileri, ilişkileri ve olayları düzeltme de yetersiz kalabiliyor. Bu durumlarda da düzeltmeye çalışmak yerine kökten kesip atmak en doğru çözüm olabiliyor. Kırmızı Oda 25. bölümde de bu durumu Recai ve Nazlı ilişkisinde görüyoruz. Recai ve Nazlı evliliklerini düzeltmeye çalışsa da Recai, huyunu değiştiremeyeceği için bu tedavi ilişkilerini düzeltmeye yetmeyecek gibi görünüyor. Kırmızı Oda yeni bölümde Recai'nin iş yerine giden Nazlı, Recai'nin odasına girdiğinde gözlerine inanamaz. Recai, Nazlı'yı aldattı mı? Nazlı aldatıldığını görecek mi?Recai Nazlı'yı Aldatıyor Mu?

Kırmızı Oda Recai ve Nazlı'nın hikayesi son bölümlerin en dikkat çeken konularından biri oldu. Güzelliği, naifliği ve masumiyetiyle izleyenlerin kalbini kazanan Nazlı, eşi Recai ile evliliğini düzeltmeye çalışır. Kendini beğenmiş, gözü dışarıda ve narsist bir karakterde olan Recai ise kendisini Nazlı'dan üstün görmeye devam eder. Nazlı'nın Recai'ye olan sevgisi izleyenleri şaşırtmaya devam ediyor. Recai ve Nazlı doktor hanıma gelmeye devam ediyorlar. Seanslar geçtikçe de ilerleme kateden Nazli ve Recai, ilişkilerini düzeltmek üzerededir. Nazlı, Recai'den kaçmaya ve Recai Nazlı'yı ikna etmeye çalışır. Recai, Nazlı ile barışmak ve her şeyi düzeltmek için Nazlı'nın kaldığı evin önüne gider. Nazlı ile konuşmak için kapısına giden Recai, Nazlı'ya bir buket çiçek almıştır. Nazlı inat edip kapıyı açmaz. Recai'yi süründürmek ve aklını başına getirmek isteyen Nazlı, naz yapar. Nazlı'ya aldığı çiçekler elindeyken Recai bir anda özüne döner. Ve Nazlı'yı kazanmak için yaptıklarının kendi egosuna zarar verdiğini görür. Narsist bir kişiliğe sahip olan Recai, geri adım atar. Doktor Hanıma, Nazlı'dan boşanmak istediğini söyler. Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanında Recai'nin karısını aldattığı gösterilir. Fragmana göre Recai, Nazlı'yı aldatıyor.Nazlı Aldatıldığını Öğrenecek Mi?

Kırmızı Oda'nın güzel ve izleyenler tarafından en sevilen karakterlerinden olan Nazlı, Recai ile evliliğini kurtarmaya çalışır. Eşini çok seven Nazlı, Recai'ye kıyasla çok güzel ve iyi birisidir. Ancak Recai'ye olan sevgisinden kendisinden çokça taviz veren Nazlı, Recai'nin narsist kişiliğini besler. Bu durum sonucunda da kendisini Nazlı'dan daha üstün gören ve Nazlı'yı ezik gören Recai, Nazlı'ya kötü davranır ve aldatır. Nazlı, Kırmızı Oda 25. bölüm fragmanında Recai'nin iş yerine gider. Kocasının şirketine giden Nazlı, Recai'ye sürpriz yapmak ister. Nazlı, ofis çalışanlarının bakışları eşliğinde Recai'nin odasına gider. Recai'nin odasının kapısını açtığında ise gözlerine inanamayacaktır.