Kırmızı Oda bomba transfer! TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran Kırmızı Oda dizisine öyle bir isim giriyor ki. Kırmızı Oda dizisi Şehrazat karakteri belli oldu! Kırmızı Oda Şehrazat karakterini Elif Aksu canlandıracak!

TV8 ekranların reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda ses getiren transfer! Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Elif Aksu güzelliğiyle büyüleyecek! Kırmızı Oda bu cuma akşamı yepyeni bir konukla ekranlara gelecek! Yeni hikayede Şehrazat karakterini kim canlandıracağı belli oldu!

Kırmızı Oda Şehrazat geliyor!

TV8 fenomen dizisi Kırmızı Oda bu hafta yine dopdolu bir bölümle ekranlara geliyor! Kırmızı Oda dizisine Şehrazat geliyor! Kırmızı Oda Şehrazat karakterini canlandıracak yıldız isim belli oldu! Sevilen isim Elif Aksu Kırmızı Oda dizisinde!

Kırmızı Oda Elif Aksu katıldı!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Benal Tairi'nin oturduğu, kadrosunda Binnur Kaya ve Gülçin Kültür Şahin'in yer aldığı diziye Elif Aksu konuk olacak. Elif Aksu dizide Şehrazat karakterini canlandıracak. Bir dönem magazin olaylarıyla gündemden düşmeyen Elif Aksu, Vahit'in eski sevgilisi Şehrazat rolüyle izleyici karşısına geçiyor!

Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı! Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı!

Elif Aksu kimdir?

Adını dünyaca ünlü yıldız Neymr ile duyuran, daha sonra Vinicius Junior ile beraberliğini duyuran Elif Aksu Kırmızı Oda dizisinde yer alacak. 

Türk asıllı Elif Aksu, Neymar ile de mesajlaşmıştı.

1992 doğumlu olan güzel oyuncu, Avusturyalı mankendir. 2017 yılında İbiza'da İngiliz erkek arkadaşı kaza yaparak gündeme gelen Aksu, magazin en hareketli isimleri arasında yer alıyordu. 

Viyana'da ve Londra'da çok popüler olan Aksu, Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde doğdu.  Elif Aksu sıkı bir Galatasaray taraftarı!

Elif Aksu hayranları 30 nisan 2021 cuma akşamı Kırmızı Oda dizisinde Şehrazat karakteriyle yıldız ismi görebilecek!