Kırmızı Oda şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor!

TV8 ekranlarında rekorlar kıran Kırmızı Oda şok ayrılık yaşanacak. Her hafta rekorlar kıran Kırmızı Oda yeni bir ayrılıkla adeta herkesi yaktı geçti. Kırmızı Oda 40. bölüm cuma günü ekrana gelecek

Dizi Haberleri 01.06.2021 - 21:51 01.06.2021 - 21:51 Berkay Keskin

TV8 ekranlarında rekorlar kıran Kırmızı Oda şok ayrılık yaşanacak. Her hafta rekorlar kıran Kırmızı Oda yeni bir ayrılıkla adeta herkesi yaktı geçti. Kırmızı Oda 40. bölüm cuma günü ekrana gelecek bölümde şok bir ayrılık yaşanıyor.

Kırmızı Oda üzen ayrılık!

Her hafta cuma akşamı Tv8 ekranlarında ekrana kitleyen Kırmızı Oda dizisi yine muhteşem bölümüyle ekranlara geliyor. Kırmızı Oda 40. bölümde gözyaşları sel edecek ayrılıklar yaşanıyor. Her hafta hikayeleriyle büyüleyen Kırmızı Oda üzen ayrılıklar var!

Kırmızı Oda 40. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kırmızı Oda hayreden ayrılık!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı yapımın bu hafta ekrana gelecek olan 40. bölümde Vahit bey diziye veda ediyor. Kırmızı Oda hikayesi biten Vahit Bey'e güle güle diyen psikolog oldu ve Uğur Yücel diziye veda etti.

Delikanlı Sadi Miço kavuşuyor!

Kırmızı Oda 40. bölümde Delikanlı Sadi ve Miço tamamen kavuşuyor. Sadi ve Miço kavuşması sahnesi ekrana kitleyecek. Leblebi ile başlayan dostluk lebleli ile devam edecek. Delikanlı Sadi ofisi basılacak ve baskını Miço önleyecek. Çok sevilen Delikanlı Sadi, çocukluğu sonrası gençliği de çok sevildi ve sezon sonuna kadar devam edecek.

Kırmızı Oda Final'inde Sadi'de bitiyor!

Son 3 bölüm olması beklenen Kırmızı Oda finalinde delikanlı Sadi'de bitirilecek. Kısa süreliğine ekrana gelen Delikanlı Sadi, reyting rekorları kırması ve sadece onun izlenmek istemesi için hikaye çok uzatıldı. Finalde de sadece Delikanlı Sadi karakterinin hikayesi izlenecek. 

Sinema filmi bile istenen Delikanlı Sadi, Kırmızı Oda finalinde 2 buçuk saat muhteşem senaryoyla ekranlarda olacak ve rekorlar kırması bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@