Kırmızı Oda üzen ayrılık! Kırmızı Oda Delikanlı Sadi veda ediyor! Erken Petekkaya Kırmızı Oda ayrıldı mı?

Kırmızı Oda dizisinden üzen ayrılık! TV8 ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda ayrılık yaşandı. Kırmızı Oda dizisinde yer alan Delikanlı Sadi diziden ayrılıyor. Erken Petekkaya Kırmızı Oda dizisinden

Dizi Haberleri 08.05.2021 - 00:10 08.05.2021 - 00:10 Berkay Keskin

Kırmızı Oda dizisinden üzen ayrılık! TV8 ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda ayrılık yaşandı. Kırmızı Oda dizisinde yer alan Delikanlı Sadi diziden ayrılıyor. Erken Petekkaya Kırmızı Oda dizisinden ayrılıyor!

Kırmızı Oda üzen ayrılık!

TV8 ekranlarında 2 aylık gelse de 5 aydır ekranlarda olan Delikanlı Sadi karakteri Kırmızı Oda veda ediyor! Yayınlandığı her cuma akşamı efsane hikaye ve karakteriyle çok sevilen Erken Petekkaya yeni dizisi için Kırmızı Oda veda ediyor!

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi dönemi bitiyor!

En uzun hikaye olan ve her hafta gelsin diye beklenen Delikanlı Sadi öldü  mü sorusu sık sık akıllara gelecek. Daha önce ismi Çukur için geçse de Erken Petekkaya ismi sır gibi saklanan dizide başrol oynayacak. Erken Petekkaya haftaya yayınlanacak bölümle birlikte Kırmızı Oda veda ederek ekran macerasını tamamlıyor.

Delikanlı Sadi film olabilir!

TV8 ekranlarında Binnur Kaya'nın Doktor olarak yer aldığı dizide Delikanlı Sadi çok seviliyor. Delikanlı Sadi diziye devam etmese de yapım şirketiyle film anlaşması kesinleşti. Delikanlı Sadi'nin filmi yakın bir zamanda ekrana gelecek. Dizi olsun diye de baskılar sürse de Delikanlı Sadi en az filmi kesin olacak diyebiliriz.

Kırmızı Oda Mitra bağlantıları şok edecek!

Kırmızı Oda dizisinde 1001 gece hikayesi Mitra karakteriyle katılan Melisa aslı Pamuk hikayesi şok edecek. Zafer ve Mitra aşkı şimdiden Delikanlı Sadi izleyelim bu nedir yorumlarını yaptırıyor. 

Babası Vahit Bey'le gerçek bir aşk hikaesi olduğu öğrenilen Mitra şimdi de oğlu Zafer'le aşk yaşayacak.

Bütün bu olaylar sonrası Kırmızı Oda Delikanlı Sadi çok özleyecek gibi duruyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@