Başrollerinde başarılı isimlerin yer aldığı Kırmızı Oda dizisinin her yeni bölümü, oldukça konuşuluyor. Her hafta Cuma günü TV8'de yeni bölümü yayınlanan Kırmızı Oda, yer verdiği karakterler ve karakterlerin hayat hikayeleri ile izleyenleri etkilemeyi ba

Başrollerinde başarılı isimlerin yer aldığı Kırmızı Oda dizisinin her yeni bölümü, oldukça konuşuluyor. Her hafta Cuma günü TV8'de yeni bölümü yayınlanan Kırmızı Oda, yer verdiği karakterler ve karakterlerin hayat hikayeleri ile izleyenleri etkilemeyi başarıyor. İzleyenleri etkisi altına alan ve adeta ekranları başına kilitleyen Kırmızı Oda dizisinde yaşanan gelişmeler devam ediyor. Bu arada da Kırmızı Oda'nın oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. İzleyenler Kırmızı Oda'da yer alan karakterleri, bu karakterlere hayat veren oyuncuları merak ediyor. Bu zamana kadar en çok merak edilen ve henüz cevap bulamamış olan sorulardan biri de Kırmızı Oda'nın Doktor Hanımının adı oldu. Kırmızı Oda'da ana karakter olan ve olayların onun çevresinde döndüğü Doktor Hanımın adı merak ediliyor.

Toplamda 24 bölüm yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin 24 bölümünde de Doktor Hanımın adı sır gibi saklandı. 24 bölümdür paylaşılmayan Doktor Hanımın adı sonunda ifşa oldu. Kırmızı Oda'nın 24. bölümünde Doktor Hanımın adının ne olduğu resmen belli oldu. Doktor Hanımın adını merak eden izleyenler, Doktor Hanımın adını öğrenince rahat bir nefes aldı. Peki, Kırmızı Oda Doktor Hanımın adı ne ? Kırmızı Oda doktorun adı ne ?Kırmızı Oda Doktor Hanımın Adı Ne ?

Gerçek hayatı tüm gerçekliği ile anlatan Kırmızı Oda, izleyenleri her anlamda meraklandırmaya devam ediyor. Gerçek hayatta yaşanan olayları, görmediğiniz hayatları, hayattaki yaşanan sorunları ve bu sorunların insanın hayatına nasıl etki ettiğini gösteren Kırmızı Oda dizisi, yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Her bölümüyle izleyenlerde merak uyandırmaya devam eden Kırmızı Oda'da sır gibi saklanan bir gerçek de nihayet ortaya çıktı

Kırmızı Oda'da bu zamana kadar hiç paylaşılmayan ancak izleyenlerinin çok merak ettiği bir gerçek ortaya çıktı. Kırmızı Oda'da sır gibi saklanan Doktor Hanımın adı sonunda söylendi. 24 bölümdür izleyenlerle paylaşılmayan doktorun adı, 24. bölümde ortaya çıktı. Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen ve Burak Sevinç gibi oyuncuların yer aldığı Kırmızı Oda dizisi, dün akşam yayınladığı yeni bölümde bir sırrı, ortaya çıkardı. 24 bölümdür izleyenlerle paylaşılmayan ve sır gibi saklanan Doktor Hanımın adı nihayet ortaya çıktı. 24 bölümdür saklanan doktorun adı ise dün geceki bölümde büyük heyecan yarattı.

Dün akşam yayınlanan Kırmızı Oda'nın son bölümünde Doktor Hanım, Sadi ile görüşüyordu. Delikanlı Sadi ile görüşen Doktor Hanım, Sadi'ye sorular sordu. Sadi'de Doktor Hanımın sorduğu sorulara cevap verdi. Sadi, kızlarının isimlerini Doktor Hanıma bir bir saydı. Sadi kızlarının adını sayarken Doktor Hanım da kendi adını söyledi. Doktor Hanım adının 'Manolya' olduğunu söyledi. Bunun sonucunda da Doktor Hanımın adının Manolya olduğunu öğrenmiş olduk. Kırmızı Oda Doktor Hanımın adı Manolya'ymış. İzleyenler sonunda Doktor Hanımın adını öğrenince büyük bir sevinç yaşadı. Doktor Hanımın adının Manolya olduğunu duyan izleyenler, hemen sosyal medyada paylaşımlar yapmaya başladı. Kırmızı Oda doktorun adı Manolya olduğunu da tüm Türkiye öğrenmiş oldu.