Sezonun en iddialı dizileri Masumlar Apartmanı, Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda gibi yapımlara imza atan OGM Pictures yeni projesi Camdakı Kız dizisinin başrolü ve kanalı belli olmuştu! Bir hafta sonra sete çıkmayan planlanan dizisinin ilk tanıtımı

Sezonun en iddialı dizileri Masumlar Apartmanı, Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda gibi yapımlara imza atan OGM Pictures yeni projesi Camdakı Kız dizisinin başrolü ve kanalı belli olmuştu! Bir hafta sonra sete çıkmayan planlanan dizisinin ilk tanıtımı geldi. Şimdiden büyük ses getiren Camdaki Kız dizisinin kanalı, kadın başrolü sonrası erkek başrol oyuncusu da belli oldu!

Camdakı Kız dizisi Kanal D'de yayınlanacak!Ünlü yazar Gülsren Budayıcıoğlu aynı isimli kitabından uyarlanacak Camdaki Kız projesi kanalları karşı karşıya getirdi! Hem Acun Ilıcalı sahibi olduğu TV8, hem Masumlar Apartmanı dizisiyle rekorlar kıran TRT 1 büyük yarışa girdiği Camdaki Kız dizisini Kanal D satın aldığını resmen duyurdu!

Kanal D'den Burcu Biricik heyecanı!

Kanal D Burcu Biricik içerisinde yer aldığı Camdaki Kız dizisinin ilk paylaşımı yaparak resmen Kanal D ekranlarında olduğunu duyurdu. Hem Kanal D hem OGM Pictures paylaştığı görüntüyle heycanlarını paylaştı!

Camdaki Kız'ın Nalan'ı ilk tanıtım!Camdaki Kız ne zaman başlayacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacağı da belli oldu! Cast çalışmaları süren Camdaki Kız dizisi Şubat'ın son haftası veya 1 Mart tarihinde sete çıkacak ve Mart ayında Kanal D'de ekranlarında yayınlanacak!

Camdaki Kız dizisi hangi gün yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Camdaki Kız dizisi şimdiden günü tartışmalar yarattı! Camdaki Kız dizisi için Kanal D'nin yayınlayabileceği 2 günü var! Camdaki Kız dizisi ya pazartesi ya perşembe günü yayınlanacak. Ancak orada da kanalın aklı çok karışık. Pazartesi günü Uyanış Selçuklu'nun durdurulamaz yükselişi ve Maraşlı'nın harika izlenmesi, Çukur, Sefirin Kızı ve Yasak Elma dizilerin sadık izleyici nedeniyle imkansız gibi görünüyor. Perşembe günü ise Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor olsa da herkesin aklına Çarşamba günü Sadakatsiz'in harika izlenmesi geliyor. Sadakatsiz'in Kuruluş Osman'a yaptığını Camdaki Kız Bir Zamanlar Çukurova dizisine yapabilecek mi göreceğiz. Şu an için Camdaki Kız perşembe yayınlanacak gibi duruyor!

OGM mi Tims mi?

Ekranlarda Camdaki Kız dizisiyle ilk defa OGM ve TİMS savaşı başlayacak. Tims, pazartesi Maraşlı ve perşembe günü Bir Zamanlar Çukurova ile günü lider olarak kapatırken, OGM Salı günü Masumlar Apartmanı ve Cuma günü Kırmızı Oda dizileriyle günü birinci olarak kapatıyordu. Haftanın en önemli 5 gününde 2'şer kez zirvede olan TİMS ve OGM ilk defa karşı karşıya gelecek. Şimdiden bu savaşı kim kazanacağı merakla bekleniyor. OGM'nin bu hamlesine karşı TİMS sürpriz bir dizi hazırlığında olduğu biliniyor! Ancak Camdaki Kız dizisi için bu da büyük bir sınav. Çünkü TİMS sezon başı Şeref Sözü dizisiyle batarken, OGM 3'te 3 gidiyor. Camdaki Kız dizisi de rekor kırarsa OGM artık mekanın sahibi olacak! Ancak kadın başrol kadar erkek başrolde önemli! OGM erkek başrol oyuncusuyla bombayı patlatıyor!

2 Erkek Başrol birden geliyor!OGM 4'te 4 yapabilmek için bomba başrollerle sahneye çıkıyor! OGM Camdaki Kız dizisi için iki isimle anlaştı! İlk olarak anlaşılan isim Uraz Kaygılaroğlu oldu! Uraz Kaygılaroğlu transferinden daha büyük ses getiren trasnfer ise bugün açıklandı!

Kaan Urgancıoğlu Camdaki Kız dizisinde!Ekranların yeni bomba dizisi Camdaki Kız dizisinin erkek başrol oyuncusu belli oldu! Kaan Urgancıoğlu Camdaki Kız dizisinin yeni başrol erkek oyuncusu oldu!

Uraz yine yan rolde!Sefirin Kızı dizisinde Engin Akyürek önüne geçen Uraz yine yan role evet dedi! Uraz Kaygılaroğlu yeni dizide yan rol olmasına "Ne yapayım abi gelen işleri hemen kabul ediyorum" diyerek espirili bir yaklaşım yaptı!

Camdaki Kız dizisi diğer oyuncuları kimler?Camdaki Kız dizisi için şu anlık 4 oyuncu belli oldu. Burcu Biricik, Uraz Kaygılarlıoğlu ve Kaan Urgancıoğlu sonrası en son Kırmızı Oda dizisinde rol alan Feyyaz Şerifoğlu katıldı!