Kırmızı Oda'nın yeni favori oyuncusu Boncuk oldu ! Burcu Biricik Kırmızı Oda kadrosuna dahil oldu

Birbirinden yetenekli oyuncuları ve sıra dışı senaryosuyla Kırmızı Oda dizisi yine gündem konusu oldu. Oyuncuların canlandırdıkları karakterleri başarılı bir şekilde sergilemesi çok konuşuluyor.

Dizi Haberleri 05.12.2020 - 17:36 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Birbirinden yetenekli oyuncuları ve sıra dışı senaryosuyla Kırmızı Oda dizisi yine gündem konusu oldu. Oyuncuların canlandırdıkları karakterleri başarılı bir şekilde sergilemesi çok konuşuluyor. Kırmızı Oda'nın en favori ismi şüphesiz ki Meliha'ydı. Meliha'nın diziden ayrılmasının ardından Alya'da 12. bölümde diziden iyileşip çıkmıştı. Dizinin yeni favori ismi kim olacak diye konuşulurken diziye Burcu Biricik damga vurdu.Burcu Biricik'in canlandırdığı Boncuk karakteri, dizinin yeni favori ismi olacak gibi duruyor. Sosyal medyada Burcu Biricik'in başarılı oyunculuğuna övgü dolu yorumlar yağdı. Peki, Burcu Biricik'in canlandırdığı Boncuk karakteri kimdir ?

Doktor hanımın yeni danışanı olan Boncuk'un sorunları oldukça büyük. Bu sorunlardan kaynaklı olarak yaşadığı sıkıntılar ise Boncuk'u terapiye gelmeye itmiş. Boncuk, eşinin ona sevgi ve ilgi göstermemesi nedeniyle halüsinasyonlar görmeye başladığını söyledi. Gördüğü halüsilasyonların üstüne bir de ermişlerle konuştuğunu iddia etti. Gerçek hayat ile bağını tamamen koparan Boncuk'un eşi Doktor hanım ile iletişime geçti.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@