TRT 1 ekranlarında bu akşam yepyeni bir dizi başlıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda İrem Helvacıoğlu, Dilara Aksüyek ve Bihter Dinçel gibi önemli isimler yer aldı.

Meğer bambaşka isimle geri geliyormuş... Kırmızı Oda'ya level atlatacak dizi belli oldu! TRT 1 ekranlarında bu akşam yepyeni bir dizi başlıyor. Geçen yıl psikoloji türündeki diziler dikkat çekerken en dikkat çekenleri arasında Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda yer almıştı. Masumlar Apartmanı TRT 1'in en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor. Ancak dizi geçen sezon sonuna doğru final yaptı. Şimdi Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı'nı aratmayacak bir dizi başlıyor ve dizi Yürek Çıkmazı isimli kitaptan uyarlandı.

Ömer Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Hangi Kanalda? Ne Zaman Başlıyor? Ömer Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Hangi Kanalda? Ne Zaman Başlıyor?

Kırmızı Oda'ya level atlatacak dizi belli oldu! Meğer bambaşka isimle geri geliyormuş... TRT 1 ekranlarında yepyeni bir dizi bu akşam macerasına başlıyor. Atike Hınçlıer'in Yürek Çıkmazı isimli kitabından uyarlanan Yürek Çıkmazı dizisi oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda'ya benzer dizinin başlamasıyla birlikte "Meğer bambaşka isimle geri dönüyormuş..." şeklinde yorumlar sosyal medyada gündem oldu.

YEPYENİ BİR DİZİ GELİYOR

Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı'nı aratmayacak bir dizi başlıyor ve dizi Yürek Çıkmazı isimli kitaptan uyarlandı.

KADROSU ÇOK GÜÇLÜ...

Dizinin oyuncu kadrosunda İrem Helvacıoğlu, Dilara Aksüyek ve Bihter Dinçel gibi önemli isimler yer aldı.

KONUSU DİKKAT ÇEKTİ

Dizide yıllardır kocasından eziyet gören bir kadın olan Cennet'in ve çocuklarının hayat hikayesi anlatılacak.

SON DERECE POPÜLERDİ

2020 ila 2021 yıllarında Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda gibi psikoloji türündeki diziler revaçtaydı.