Bir döneme damga vuran evlendirme programı Kısmetse Olur sayesinde ünlenene, Eser West ile evliliğin kıyısından dönen Cansel Çördük’ün son halini görenler gözlerine inanamıyor.

Türk televizyonlarının gelmiş geçmiş en olaylı yarışma programlarından biriydi Kısmetse Olur. Yarışmacıların hem eş adayı bulmak hem de büyük ödüle kavuşmak için çetin mücadelelerden, entrikalardan geçtiği Kısmetse Olur yayınlandığı dönemin en çok konuşulan yapımlarından biriydi. O evden evlenenler de çıktı, ‘evlenirler’ denirken bir anda yolları ayrılanlar da. Onlardan biri de Eser West ile Cansel Çördük çiftiydi. Yarışmanın başından sonuna kadar aşklarını koruyan çift, verdikleri pozlarla adlarından söz ettiriyordu. Türk televizyonlarının vamp çifti yarışma sonrasında da ilişkilerine devam etti…

Kısmetse Olur’un fel fecir gelini Cansel Çördük milyonlar basıyor! Eser gelin giydirecekti şimdilerde fantezi stili.. İlişkilerine dair detaylar basına çoğu defa yansıdı. Kah bir ayrılıp bir barıştılar, kah sokak ortasında kavga ettiler ya da kavgaya karıştılar. Çiftin birlikteliği sonlandığındaysa herkes büyük bir şok yaşadı. Sonrasında da her ikisi ortalardan kayboldu. Şimdilerde sosyal medyada oldukça aktifler. Özellikle de Cansel Çördük… Artık Türkiye’de yaşamayan ve hayatını Amerika Birleşik Devletleri’nde sürdüren Cansel Çördük’ün ne iş yaptığı bilinmiyor ama sosyal medyadaki cesur pozları akılları alıyor. Yarışmada tanıdığımız halinden bambaşka bir stile bürünen Cansel Çördük, dişiliğin kitabını yazıyor.

SOSYAL MEDYAYI KASIP KAVURUYOR

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

Mayolu ve bikinili pozlarının yanı sıra fantezi giyimi de düstur edinen Cansel Çördük cüretkarlıkta sınır tanımıyor. Yarışma sonrasında büyük bir değişim geçiren Cansel Çördük’ün son halini görenlerse gözlerine inanamıyor. 1995 doğumlu Cansel Çördük, İngiliz Dilli ve Edebiyatı mezunu. Antalya’dan okul için İstanbul’a taşındıktan sonra hayatı değişin Cansel Çördük, Kısmetse Olur sonrasında da soluğu Amerika Birleşik Devletleri’nde aldı. Yarışmaya katılırken hayalinin ‘mutlu bir yuva kurmak’ olduğunu söyleyen Cansel Çördük şimdilerde bambaşka bir hayat yaşıyor. Modellik dışında bir iş yapıp yapmadığı ise henüz bilinmeyen Cansel Çördük’ün 500 bine yakın takipçisi bulunuyor. Her bir pozuna binlerce beğeni ve yorum yağan Cansel Çördük adından daha çok söz ettireceğe benziyor.