Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer kimdir? Başak Dizer hamile mi? Bebek bekleyen çiftin yaşı yine olay oldu

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinden müjdeli haber geldi. Kıvanç Tatlıtuğ baba oluyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer 6 yıl aradan sonra mutlu haberi aldı. Başak Dizer hamile olduğu öğrenildi.

Magazin 11.06.2021 - 10:58 11.06.2021 - 10:59 Berkay Keskin

2016 yılında evlenen Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çiftinin mutlu günü. Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çifti bebek müjdesi geldi. Sabah gazetesinin duyurduğu haberde, Başak Dizer hamile olduğu iddia edildi.

Başak Dizer hamile mi? Kıvanç Tatlıtuğ baba mı oluyor?

Sabah gazetesi verdiği haber sonrası Başak Dizer hamile olduğu iddia edildi. Ancak şu ana kadar ne Kıvanç Tatlıtuğ ne Başak Dizer çiftinden bir açıklama gelmedi! Başak ve Kıvanç çifti konuyla ilgili açıklama yapar yapmaz sizlere aktaracağız!

Kıvanç Tatlıtuğ eşi kim?

Kıvanç Tatlıtuğ baba oluyor haberleri sonrası eşi Başak Dizer merak ediliyor. Başak Dizer kimdir, kaç yaşında nerelidir merak ediliyor.

Başak Dizer kim? Kaç yaşında?

Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer'dir. 44 yaşında olan Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ 7 yaş büyüktür. Kıvanç Tatlıtuğ yaşı 37'dir. Yaş farkı yeniden gündeme gelen çift bunları hiç takmıyor ve eleştirileri dinlemiyor.

Başak Dizer, modacıdır. İş kadını olarak görülen Başak Dizer, bir çok başarılı projenin moda işlerini tamamlamıştır.

37 yaşında baba olacağı haberini alan Kıvanç Tatlıtuğ, oldukça mutlu olduğu öğrenildi. Baba olacağıyla ilgili hayranlarına gün içerisinde açıklama yapması bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@