Kıvanç Tatlıtuğ Gülseren Budayıcıoğlu'nun Yeni Dizisi Kral Kaybederse'de Başrol Oldu

Yeni Gülseren Budayıcıoğlu dizisi geliyor. Kral Kaybederse dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ dönüyor!

Dizi Haberleri 14.06.2021 - 15:58 14.06.2021 - 15:59 Ece Sahan

Bu sene ekranları kaplayan Gülseren Budayıcıoğlu eser uyarlamaları yeni sezonda devam edecek. Gülseren Budayıcıoğlu dramlarına bir yenisi daha ekleniyor. Hem de başrolde Kıvanç Tatlıtuğ yer alacak.

TV8'de Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile başlayan Gülseren Budayıcıoğlu eser uyarlamaları daha sonra yine TV8'de Kırmızı Oda, TRT'de Masumlar Apartmanı, Kanal D'de Camdaki Kız ile devam etti. Sezonun en çok konuşulan işlerinden olan bu listeye bir yenisi daha ekleniyor. 

Dram sever Türk izleyicisi son seneeler de tüm bol acıtasyonlu, mafyatik son zamanlarda ise hatta üzerine "gerçek hayat hikayeleri" denilerek daha da etkileyici bir istismar hikayelerine reyting kazandırdı. Ancak yine aynı izleyiciler tüm sezon boyunca bu işlere eleştiri getirdi ve ekranların böyle dizilerle kaplanmasını istemediklerini söyledi.

Ne yazık ki yine aynı izleyiciler ekranlarada ki en özgün en iç açıcı işleri izlemedi. Hatta yaz sezonun gelmesi ile ekranlara dönenen romantik komedi dizilerini dahi izlemedi ve eleştirdi. Neyse ki yeni bir dram dizi daha geliyor. Hem de Gülseren Budayıcıoğlu imzalı.

OGM ANLAŞTI BİR DENİZ ALTI HİKAYESİ SONRASI KRAL KAYBEDERSE

Gülseren Budayıcıoğlu eserlerinden Kral Kaybederse OGM Medya imzası ile Star Tv için çekilmeey hazırlanıyor. Dizi oldukça yakışıklı bir erkeğin etrafında dönen bir konuya odaklanırken, o yakışıklı erkek kim olacak sorusunun yanıtı da belli oldu. 

Kıvanç Tatlıtuğ rekor bir ücretle Kral Kaybederse dizisi ile ekranlara dönecek. OGM Pictures bu sezon Gülseren Budayıcıoğlu eser uyarlamalarının yanı sıra Netflix için çektiği Atiye ve Bir Deniz Altı Hikayesi ile de adından söz ettirmeyi başardı. Kıvanç Tatlıtuğ ile Bir Deniz Altı Hikayesi'nde beraber çalışan yapım, Star Tv'de ekrana gelecek Kral Kaybederse dizisinde de kendisi ile beraber çalışacağı öğrenildi. 

Kral Kaybderse Konu Nedir?

Kenan oldukça yakışıklı, narsist ve vurdumduymaz bir adamdır. Kenan'ın çocukluk travmaları onu bugünki karakterine çevirmiştir. Tüm kadınlar Kenan'ın etrafında pervanedir ancak Kenan bir anda egosunu paramparça bulur.. Bir uzmandan yardım almaya karar veren Kenan anlatıkça Kenan'ın yanlış davranışlarının altındaki nedenleri göreceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@