Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy Bomba Proje! İş Ortağı Oluyorlar!

Yakışıklı aktörler ve aynı zamanda yakın dost olan Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ iş ortağı oluyor! İkili kendi şaraplarını üretecek. 

Magazin 21.06.2021 - 11:56 21.06.2021 - 11:57 Ece Sahan

Türkiye'nin yakışıklı aktörleri Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ iş ortağı oluyor. Yakın dost olan iki oyuncu kendi şaraplarını üretip markalaştıracak!

Yakın dost olan Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ şarap işine giriyor! İkilinin kendi şaraplarını üreteceği ve markalaştıracağı öğrenildi. 

Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ'un Trakya'dan 10'ar dönümlük üzüm bağı aldığı öğrenildi. Yakışıklı oyuncular burada kendi şaraplarını üretecek ve bu şarapları markalaştırarak ticarete atılacak. 

İki ünlü oyuncunun araziye kır evi de inşa edeceği öğrenildi. Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ'un bu iş ortaklığı büyüyecek mi yoksa dostluk bozulacak mı şimdiden magazin yorumlarında gündem oldu.

Uzun zamandır ekranlarda görülmeyen ikilinin artık yavaş yavaş sektörden uzaklaşarak iş adamlığına soyulduğu öğrenildi. Kıvanç Tatlıtuğ dijital platformda Bir Denizaltı Hikayesi'ne hazırlanırken, Çağatay Ulusoy'da yine dijital bir platformda Yeşilçam adlı dizide seyircisi ile buluşuyor. 

Kıvanç Tatlıtuğ için Gülseren Budayıcıoğlu'nun yeni uyarlanacak eseri Kral Kaybderse'de yer alacağı söylentileri çıkmış ancak net bir açıklama yapılmamıştı. 

Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy'un ülkenin genel durumu itibariyle düşen sektörde artık ekran işi yapmak istemediği ve çok fazla göz önünde bulunmak istemediği konuşuluyordu. Pek çok oyuncu artık renksiz ve yozlaşmış olarak gördüğü, sürekli kin, tahrik, öfke olan sektörde ve sosyal mecralardansa ticarete daha fazla yönelmeye önem verdiği öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@