Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer Finish Markasının Yüzü Oldu!

Kıvanç Tatlıtuğ karısı Başak Dizer ile birlikte Finish markasının yüzü oldu. Yakışıklı oyuncu markanın çekimi için memleketi Adana'ya gitti.

Televizyon 24.06.2021 - 18:52 24.06.2021 - 18:54 Ece Sahan

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Finish markasının yüzü oldu. Mavi Jeans sonrası seçilen marka sosyal medyada şaşkınlık yarattı.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ünlü kot markası Mavi Jeans'in ardından P&G 'ye bağlı Finish markasının yüzü oldu.

Yakışıklı oyuncunun  temizlik markası Finish'in yüzü olması hayranlarını 2'ye böldü. Bazı kullanıcılar Kıvanç Tatlıtuğ'un temizlik markası yüzü olmasının kariyer faciası olarak tanımlarken, P&G gibi dünya nüfusunun çoğunluğuna üretim yapan bir marka için gayet normal diye yorumladı.

Adanalı olan Türkiye'nin en yakışıklı oyuncusu olarak gösterilen Kıvanç tatlıtuğ, markanın reklam çekimi için memleketine gitti. Çekimlerde ayrıca ünlü oyuncuya eşi Başak Dizer de eşlik edecek.

Merakla beklenen reklam filminden Kıvanç Tatlıtuğ'un rekor bir ücret aldığı konuşuluyor. Ancak rakama dair kesinlik kazanan bir bilgiye rastlanamdı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy Kendi Şarabını Üretecek!

Yakışıklı oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy yeni iş kolunu seçti. İkili İzmir'den arazi satın aldı ve kendi şaraplarını üretip markalaştırmaya karar verdi. 

Kıvanç Tatlıtuğve Çağatay Ulusoy'un bu iş ortaklığı da ikilinin de hayranları tarafından merakla bekleniyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@