Netflix'e yapılması beklenen başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'nin yer alacağı Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin çekimlerine başlanıldı işte ilk fotoğraf diye sosyal medyada servis edilen fotoğraf sahte çıktı! Pek çok basında yer verilen fotoğraf sonrası ikilinin hayranları basınının doğruluğunu sorguladı.

Sosyal medyaya yer alan Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'nin yer aldığı bir fotoğraf ikilinin yeni başlayacağı dizi Bir Denizaltı Hikayesi'den ilk set fotoğrafı denilerek servis edildi. Çok geçmeden fotoğrafın fotoşop ile yapıldığı anlaşıldı.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'nin yer aldığı kadrosunda Meriç Aral, Ertan Saban, Ecem Uzun ve Alper Saldıran'ın yer aldığı, yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği Bir Denizaltı Hikayesi yakında Netflix için start verecek.

Yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik'in oturduğu diziyle ilgili ortalıkta dolaşan fotoğraf sahte çıktı. İzmir Foça'da çalışmalara başlanılan dizide ilk kareler diye Twitter'da servis edilen fotoğraf fotoşop çıktı. Ancak pek çok internet sitesi haberi teyit etmeden yayınlayınca sosyal medyada alay konusu oldu.Bir Denizaltı Hikayesi'nin konusu ne?

Dizide bir denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni (Kıvanç Tatlıtuğ) ve deniz biyoloğu Arman (Özge Özpirinçci) 'nin hikayesini anlatılacak.