Son günlerde eşi Başak Dizer’in hamilelik haberleri ile gündemde olan Kıvanç Tatlıtuğ rekor bir reklam anlaşması imzaladı.

Eşi Başak Dizer’in üç buçuk aylık hamile olduğu haberleri ile sık sık gündeme gelen ve gündemde kalan Kıvanç Tatlıtığ, bildiğimiz üzere bir süredir de Bodrum’da yaşıyor.

Otomobil tutkusuyla da bilinen oyuncu, hakkında çıkan haberler sonrası dünyaca ünlü bir markanın dikkatini çekti.

Dijital reklam için otomobil firmasıyla anlaşan Kıvanç Tatlıtuğ kısa bir süre sonra yeni reklam kampanyası ile karşımızda olacak.

Hamilelik sürecini eşi Başak Dizer ile Bodrum’da geçiren başarılı oyuncu otomobil tutkusu ile birlikte 8 Milyon TL’ye imza attı.

5f8edec566a97cf52293cf3f

2002 yılının Best Model of Turkey birincisi olarak hayatımıza giren ve 2011 yılında Kuzey-Güney dizisi ile asıl şöhretine kavuşan, Aşk-ı Memnu ile de Behlül olarak akıllara kazınan yakışıklı ve başarılı oyuncu dünyaca ünlü markanın da artık reklam yüzü olacak.

2016 yılında Paris’te nikah masasına oturarak Başak Dizer ile evlenen Kıvanç Tatlıtuğ bebek haberlerinden sonra şimdi de rekor reklam anlaşması ile gündeme düştü.

Türkiye'nin Yoksulluk Sonrası "Uyuşturucu" İle imtihanı! Ülke Uyuşturucu Yuvasına da Döndü! Türkiye'de Neler Oldu? Türkiye'nin Yoksulluk Sonrası "Uyuşturucu" İle imtihanı! Ülke Uyuşturucu Yuvasına da Döndü! Türkiye'de Neler Oldu?

61a4904766a97cabf8c2e82e

Yakışıklı oyuncu bilindiği üzere bir giyim markasının da 10 yıldır reklam yüzü ve geçtiğimiz aylarda bu firma için çekilen reklamdan da 1 Milyon EUR almıştı ve o dönemde 8 Milyon TL karşılığı oldu için 8 Milyonluk dev anlaşma olarak haberlerde yer almıştı.

Eğer haber kaynağı eski bir haber değilse ve ünlü bir araba firması ile gerçekten reklam anlaşması yaptı ise başarılı oyuncu, birkaç ay içerisinde ikinci defa 8 Milyon TL kazanmış olacak.

Aynı zamanda birçok ödülün sahibi olan başarılı isim Kıvanç Tatlıtuğ ayrıca 2022 yılında Aşıklar Bayramı isimli yeni bir film ile de vizyonlarda yerini alacak.