Türkiye'nin gündemine oturan yazıda 'AKP'de Erdoğan döneminin bittiğini düşünenler var' denilerek "Erdoğan dönemi sonrası kızılca kıyamet kopacak" açıklaması yapıldı.

Milli Gazete'de bugün yayınlanan Zeki Ceyhan imzalı yazı Erdoğan dönemi sonrası için hazırlık yapıldığını iddiası ile gündeme oturdu.

Ceyhan, "Erdoğan dönemi sonrası kızılca kıyamet kopacaktır" dediği yazısında, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iktidardan inmesi durumunda AKP’nin de içinde büyük tartışmalar çıkacağını “Bugün için AKP’lileri bir arada tutan hiç kuşkusuz ‘reis’ korkusudur” cümlesi ile açıkladı.

Yeni First Lady Emine Erdoğan'ın Hikayesi - Foto Galeri - Memurlar.Net

"AKP’de Erdoğan döneminin bittiğini düşünenler var" diyen Ceyhan, bu şekilde düşünenlerin Erdoğan sonrası için hazırlık yaptığını iddia ederken “Doğrudur, iktidar partisinde “reis dönemi” bitme sürecine girmiş durumda. Bizim de kulağımıza sürekli bu yönde söylentiler gelip duruyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Diyanet Vakfına kurban bağışında bulundu

“Reis dönemi” sonrası için hazırlıkların yapıldığı da doğrudur. Ama bize göre böyle hazırlıklar yapmaya hiç gerek yok! Çünkü “reis dönemi” sonrasında iktidar partisi AKP’de “kızılca kıyametler” kopacaktır! diyen Ceyhan sözlerine şöyle devam etti;

"Bugün birbirlerine aba altından sopa gösterenler “reis dönemi” bitince birbirlerine sadece aba altından sopa göstermekle yetinirler mi?

Sayıştay Raporları Son Bombayı Patlattı! SGK'nın Sağlık Bakanlığı'na Gönderdiği Para da Kayıp! Açıklama İse Yok! Sayıştay Raporları Son Bombayı Patlattı! SGK'nın Sağlık Bakanlığı'na Gönderdiği Para da Kayıp! Açıklama İse Yok!

Yetinmeyeceklerdir elbette! Aba altındaki sopalar çıkarılıp birbirlerine girişmeleri an meselesi halini alacaktır. Peki, birbirlerine karşı bu kadar hınçlı ve hırslı olanlar şimdi nasıl kardeş kardeş bir arada duruyorlar? Kuşkusuz bugün onları “reis korkusu” bir arada tutuyor.”