Tecrübeli sunucunun bu süreç boyunca; İnanılmaz cinayetleri çözmesi, Cinayetleri itiraf ettirmesi, Kayıpları kısa süre içerisinde bulması başarısına başarı katmıştır. Vatandaşlar arasında anlatılan hikâye de bu neden yüzünden Müge Anlı programınd

Emekli Maaşları Belli Oldu! Ocak 2023 SSK/Bağ-Kur Emekli Maaşı Ne Kadar Olacak? Emekli Maaşları Belli Oldu! Ocak 2023 SSK/Bağ-Kur Emekli Maaşı Ne Kadar Olacak?
Tecrübeli sunucunun bu süreç boyunca;

 • İnanılmaz cinayetleri çözmesi,

 • Cinayetleri itiraf ettirmesi,

 • Kayıpları kısa süre içerisinde bulması başarısına başarı katmıştır.


Vatandaşlar arasında anlatılan hikâye de bu neden yüzünden Müge Anlı programında işlenen konulara benzetilmektedir. Zira programa konuk olan kişiler hiç akla gelmeyen şeylerin aslında yaşandığını göstermektedir. Açıklayacak olduğumuz hikâye de bunlardan biridir. Yaşanmış olan durum salgın sürecinde annesini evine konuk alan bir kadın tarafından anlatılmıştır.

Müge Anlı Konularında Benzer Bir Senaryo Yaşandı


Korona Virüs Salgını bilindiği üzere belli yaş üzerindeki vatandaşlar için daha tehlikeli olarak addedilmektedir. Bu neden yüzünden pek çok vatandaş anne ve babalarının bakımlarını üstlenmiştir. İsmi verilmeyen evli ve çocuk sahibi kadın da bu neden yüzünden annesini evine davet etmiştir. Annesi ve kocası iyi anlaştığı için belli süre sıkıntı yaşamadan hayatlarını devam ettirmişlerdir.

Genç kadın belli süre sonrasında farklı konularda şüphelenmeye başlamıştır. Zira annesi ve kocasının aynı zamanlarda işi çıkmaktadır. Ya da ikilinin birbirlerine olan tavırları oldukça samimidir. Genç kadın bir gün arkadaşları ile buluşmaya çıkmıştır. Ancak çocuğu rahatsız olduğu için aklı evde kalınca normalden daha erken zamanda dönüş yapmıştır. Bu da hiç beklemediği bir görüntü ile karşı karşıya kalmasına neden olmuştur.

Genç kadının annesi ve kocası çocuklar da evdeyken üst katta birliktelik yaşamaktadır. Kocasını kendi annesiyle bastı haberlerine konu olan genç kadın hemen evi terk etmiştir.

 • Boşanma davası açan,

 • Arkadaşının yanına taşınan,

 • Çocuklarını yanına alan genç kadın zor zamanlar yaşamaktadır.


Bütün bunlara karşın genç kadının annesi olaydan sonra bir kez olsun aramamıştır.

Müge Anlı’ya Başvurmuştu


Yaşanan bu olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olanların anlattıkları hikâyelere benzetilmiştir. Bu duruma benzer bir durum halen programda konuşulmaktadır. Geçtiğimiz günlerce Davut Kıranlı isimli vatandaş eşinin kaçırıldığına yönelik şikayetle programa konuk olarak katılmıştır. Ancak araştırmaların ilerlemesi ile durumun oldukça farklı sonuçlar getirdiği görülmüştür.

Sevgi Kıranlı Olayında Son Gelişmeler


Müge Anlı canlı yayınına katılan Kıranlı ailesi Ordu’da yaşamaktadır. Davut Kıranlı, vermiş olduğu röportajda eşinin fındık toplamaya giderken kamyon şoförü tarafından kaçırıldığını söylemiştir.

 • 49 yaşında,

 • 5 çocuk,

 • 4 torun sahibi olan Sevgi Kıranlı’dan uzun zamandan bu yana haber de alınamamıştır.


Davut Kıranlı, arama çabalarından sonuç alamayınca konuyu Müge Anlı canlı yayınına taşımıştır. Daha ilk yayın sona ermeden konu hakkında tanıklar programa bağlanmaya başlamıştır. Zira sevgi Kıranlı ve Muammer isimli şoförü Rize’de gören pek çok kişi bulunmaktadır. İkilinin birlikte olduğunu söyleyenler de bulunmasına karşın Davut Kıranlı eşine geri dön çağrısı yapmaktadır.

Sevgi Kıranlı Canlı Yayına Çıktı!


Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen canlı yayında şok edici gelişmeler yaşanmıştır. Müge Anlı programı içerisinde Sevgi Kıranlı’yı canlı yayınına çıkarmıştır. Sevgi Kıranlı ise herkesi hayretlere düşürecek olan açıklamalara imza atmıştır. 49 yaşındaki Sevgi Kıranlı,

 • Kaçırılmadığını,

 • Hamile olduğu yalanını söyleyerek kendini kaçırttığını,

 • Muammer Bey ile mutlu olduklarını söylemiştir.


İşlediği bir suçtan ötürü tutuklu olan Muammer Bey de canlı yayına telefon ile bağlanmıştır. Bağlantıda Sevgi Hanım ile benzer ifadelere yer vermiştir. Herkesi hayretlere düşüren ikili birbirlerini sevdiklerini söylemiştir. Muammer Bey de hali hazırda evli ve çocuklu olduğundan kısa süre içerisinde bir boşanma gerçekleşmesi beklenmektedir. Tüm bu olanlara karşın Sevgi Hanım’ın eşi boşanmaya yaklaşacağa benzememektedir.