Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus, Kod Adı Gri isimli yeni yerli dizisini duyurdu. Dizi sekiz bölümden oluşacak. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu, yayın tarihi ve nerede yayınlanacağı merak konusu oldu. İşte detaylar…

Sosyal Medya Bakan Nebati'nin Burnu İle Coştu! Atilla Yeşilada Bu Defa Kendine Hakim Olamadı Dalgasını Geçti! Sosyal Medya Bakan Nebati'nin Burnu İle Coştu! Atilla Yeşilada Bu Defa Kendine Hakim Olamadı Dalgasını Geçti!

14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus birbirinden önemli projelere geliyor. Platform, biribirinden başarılı oyuncuların yer aldığı yapımları bünyesinde barındırıyor. Heyecanla beklenen dizilere bir yenisi daha eklendi. Yerli diziler arasında yer alan Kod Adı Gri dizisinin ilk fotoğrafları paylaşıldı. Dizinin paylaşılan fotoğraflarından sonra heyecan daha da arttı. Dizi severler dizinin konusunu, oyuncu kadrosunu ve ne zaman yayınlanacağını merak etti.

11_1280x720-1

Kod Adı Gri Dizisi Konusu Ne?

Disney Plus’ın yeni yapımları arasında yer alan Kod Adı Gri dizisi iddialı bir hikâye ile izleyicilerle buluşacağı günü bekliyor. Dizi yeni yapımlar arasında adından oldukça bahsettirecek gibi görünüyor. Dizide yer alan oyuncu kadrosu da büyük ilgi gördü. Platform, yerli diziler arasında yer alan Kod Adı Gri dizisinden ilk fotoğrafları da yayınladı. Yayınlanan fotoğraflar ile dizi severler daha da heyecanlı bir şekilde dizinin başlayacağı günü bekliyor.

Merakla beklenen Kod Adı Gri dizisi hikayesi ile izleyenleri ekranlara kilitleyeceğe benziyor. Dizinin yayınlanan fotoğrafları ile heyecan daha da arttı. Dizi hem oyuncu kadrosu ile hem de hikayesi ile dizi severler tarafından oldukça beğenildi. Yönetmen koltuğunda Yağmur ve Durul Taylan’ın oturduğu Kod Adı Gri dizisi 8 bölümden oluşmaktadır. Her bir bölümü ayrı heyecan uyandıran dizinin oyuncu kadrosu da oldukça başarılı görünüyor.

Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus’ın yeni yerli dizisi Kod Adı Gri dizisi hikayesi ile büyük ilgi topladı. Dizi, suç, gizem ve psikolojik gerilim türünde olup geçtiğimiz haftalarda çekimine başlanmıştı. Yayınlanan fotoğraflarla dizi, saygın ve başarılı bir avukat olan Fuat’ın hayatının, kızının yaşadığı talihsiz bir olay ile değişmesini ele alıyor. Avukat Fuat, yaşanan olayın intikamını almak isterken telefonuna gelen esrarengiz mesajlar ile hayatı mahvoluyor ve geçmiş ile yüzleşiyor. Dizi severler dizinin hikayesini oldukça beğendi.  

9_1280x720-1

Kod Adı Gri Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kim Var, Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Yönetmen koltuğunda Yağmur ve Durul Taylan’ın oturduğu Kod Adı Gri dizisi konusu ile büyük ilgi topladı. Dizinin beğenilen hikayesi üzerine dizi severler oyuncu kadrosunda kimin yer aldığını araştırmaya başladı. Disney Plus’ın yerli dizisi arasında yer alan Kod Adı Gri’ den önce de birçok yapım tanıtıldı. Platform Avcı, Dünyayla Benim Aramda ve Kaçış gibi yerli diziler ile adından bahsettirdi.

OGM Pictures’ın yapımını üstlendiği Kod Adı Gri isimli dizisini tanıdan Disney Plus’ın Türkiye yolculuğu 14 Haziran 2022 tarihinde başlıyor. Dizinin yayınlanan fotoğrafı ile heyecan daha da arttı. Hem hikayesi ile hem de oyuncu kadrosu ile adından bahsettirecek olan Kod Adı Gri dizisi oldukça izleneceğe benziyor.

Disney Plus’ta yayınlanacak olan Kod Adı Gri dizisi birbirinden başarılı oyucuların yer aldığı kadrosu ile oldukça beğenildi. Dizinin başrollerinde 48 yaşındaki başarılı oyuncu Timuçin Esen ve 43 yaşındaki ünlü oyuncu Ebru Özkan’ın yer aldığı dizi heyecanla bekleniyor. Yönetmen koltuğunda Yağmur ve Durul Taylan’ın oturduğu Kod Adı Gri dizisinde Alican Yücesoy, İlayda Akdoğan, Buçe Buse Kahraman, Mücahit Koçak, Onur Bilge, Selin Kahraman ve Daniel Koray Özsoy gibi ünlü isimler de yer alıyor.