Netflix bu sezon birbirinden farklı iddialı projeleri ekrana getirmeye devam ediyor. Kod Adı: Kulüp dizisi de bunlardan bir tanesidir. Peki dizinin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak? İşte diziye dair detaylar..

Yapımcılığını Saner Ayar ve Ayşe Durmaz ile beraber O3 Medya’ın üstlendiğini, yönetmen koltuğunda Zeynep Günay Tan ile Seren Yüce'nin oturduğu ve senaryosunu ise Necati Şahin’in liderliğinde Ayşin Akbulut, Serkan Yörük, Bengü Üçüncü ve Rana Denizer tarafından kaleme alındığı Kod Adı: Kulüp dizisinden sevindiren haber geldi!

Başrollerini Barış Arduç ile Gökçe Bahadır'ın paylaştığı ve kadrosunda Salih Bademci, Fırat Tanış, Metin Akdülger, Asude Selma Kelebek, Ruhi Sarı, Hazım Körmükçü ve Suzan Kardeş gibi başarılı isimlerin yer aldığı uzun zamandır beklenen Kulüp dizisinin çekimlerinin tamamlandığı öğrenildi. Konusu ve kadrosu ile dikkatleri çeken dizinin 1.sezon çekimleri tamamlanmasının ardından gözler dizinin yayın tarihine çevrildi. Peki merakla beklenen dizi ne zaman yayınlanacak?

Kod Adı: Kulüp Konusu!

Barış Arduç çok farklı bir karakter olan "Taksici İsmet" rolü ile izleyici karşısına çıkıyor. Gökçe Bahadır ise eski bir hükümlü olan Matilda’ya can veriyor. Matilda’nın Raşel adında bir kızı bulunmaktadır. Fakat Raşel’in annesinden haberi bile yoktur.

Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak? Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak?

Matilda hapisten çıktıktan sonra bir gece kulübünde çalışmaya başlayarak geçimini sağlamaktadır. Raşel’i bulan Matilda’nın tek amacı ise kızı ile yeni bir hayat kurmaktır. Kulübün düzenli müşterisi olan İsmet Raşel’i görür görmez çok beğenir. Bu durumu fark eden Matilda ise kızını İsmet’ten korumaya çalışmaktadır. Matilda kızını koruyabilecek mi? 

Dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı. Fakat yazın Netflix ekranlarında olması planlanıyor. Diziye dair detaylar belli oldukça paylaşmayı devam edeğiz..