Köfteci Yusuf Sahibi kim? Yusuf Akkaş kim çökmek istedi? Köfteci Yusuf kimin?

Köfteci Yusuf kimin? Bursada Köfteci Yusuf sahibi kim? Yusuf Akkaş kim çökmek istedi. Süleyman Soylu'nun Köfteci Yusuf'a çökmek istediler lafı sonrası Köfteci yusuf kimin? Yusuf Akkaş kim nereli

Gündem 20.05.2021 - 00:27 20.05.2021 - 00:33 Berkay Keskin

Köfteci Yusuf kimin? Bursada Köfteci Yusuf sahibi kim? Yusuf Akkaş kim çökmek istedi. Süleyman Soylu'nun Köfteci Yusuf'a çökmek istediler lafı sonrası Köfteci yusuf kimin? Yusuf Akkaş kim nereli gibi sorular merak ediliyor!

Köfteci Yusuf kimin?

Köfteci Yusuf işletme sahibi Yusuf akkaş olduğu biliniyor. 6 bin kişilik dev kadrosuyla bir çok ilde Köfte dükkanı olan Yusuf Akkaş, DönerY, Burgerage, Ciğerce ve Kamenta gibi mekanların da sahibi.

Yusuf Akkaş kimdir?

İznikte kurulan ve 22 yıldır faaliyet gösteren işletmelerin sahibi olan Yusuf Akkaş, 1996 yılında Bursa İznik ilçesinde Köfteci Yusuf ismiyle faaliyet gösterdi. 

Türkiye'nin en büyük köfte fabrikası sahibi olan Yusuf Akkaş, Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara, Balıkesir, Antalya, Çanakkale, Yalova, Sakarya başta olmak üzere toplam 68 şubeye sahip.

Bursa Kızılhisarlı olan Yusuf akkaş, çocuk yaşta ticarete atıldı. İznikte ilk iş yerini açıp şu an Türkiye'nin en büyük köfteci fabrikasının sahibi.

Yusuf Akkaş kim çökmek istedi?

Süleyman Soylu'nun TRT canlı yayında Köfteci Yusuf çökmek istediler izin vermedik diyerek yaptığı açıklamayla Köfteci Yusuf gündem oldu.

Köfteci Yusuf serveti bilinmiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@