Youtube Türkiye'nin kısa sürede en çok yükselen ismi olan Hasan Can Kaya, dün hayranlarıyla Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen platformuna geçtiğini, bunun Youtube gelirlerinin yetmediği için olduğunu anlatıp hayranlarıyla Konuşanlar programı akıbeti ha

Şifresiz Beşiktaş Kayserispor canlı izle kesintisiz BJK Kayseri netspor kralbozguncu selcuksports canlı maç izle Şifresiz Beşiktaş Kayserispor canlı izle kesintisiz BJK Kayseri netspor kralbozguncu selcuksports canlı maç izle
Youtube Türkiye'nin kısa sürede en çok yükselen ismi olan Hasan Can Kaya, dün hayranlarıyla Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen platformuna geçtiğini, bunun Youtube gelirlerinin yetmediği için olduğunu anlatıp hayranlarıyla Konuşanlar programı akıbeti hakkında bilgi vermişti. Her salı yayınlanan Konuşanlar, bu hafta yayınlanmamış ve Hasan Can Kaya'dan hayranları açıklama beklemişti. Dün o açıklamayı yapan Hasan Can Kaya, Youtube'da Konuşanlar bölümlerinin silineceğini söylemediği için linç ediliyor!

Ailem dedi yakışmadı!

Ailem ve arkadaşlarım dediği hayranlarıyla dün "Hasan Can Kaya Soruları yanıtlıyor" isimli videoda canlı yayın yapan Hasan Can Kaya'nın açıklamaları sonrası hayranları sevinmişti. Ancak Hasan Can Kaya, Konuşanlar bölümlerini sileceğini söylememesi olay oldu.

Konuşanlar bölümleri Youtube'da silindi!

Exxen'e geçmesinin sonrası ilk bölümü 1 Ocak 2021 tarihinde yayınlanacak Konuşanlar programı hayranları merakla beklese de kimisi 1. bölümde kimisi 25. bölümde bir anda Youtube videoları silindi. Hasan Can Kaya hayranları ilk olarak saldırı mı yanlışlıkla mı silindi gibi sorular sordu ancak gerçek ortaya çıktı. Konuşanlar ilk sezon olarak lanse edilen ilk 31 bölümü de Exxen'de yayayınlanacak.

Konuşanlar hayranlarına kötü haber!

Konuşanlar programı Hasan Can Kaya sunumuyla Acun ılıcalı'nın yeni açacağı Exxen platformunda yayınlanacak. Ancak Konuşanlar Youtube kanalı kalacak ve orada bir çizgi film ekranlara gelecek. Ayrıca Exxen'e bir de sit com yazacak Hasan Can Kaya hayallerine kavuşuyor. Kimisi de Hasan Can Kaya haklı buluyor. Ancak Konuşanlar artık Youtube'da yok.