Ekranların en sevilen programı Konuşanlar yeni bölümüyle ekranlara geldi. Konuşanlar 70. bölümde Eda kimdir? Samsunlu olan Eda instagram adresi ve soyadı araştırılıyor. İşte yeni bölümde bomba konuklar!

Exxen ekranlarında 70. bölümüyle ekranlara gelen Konuşanlar Eda rüzgarı esiyor. Konuşanlar Eda kimdir? Konuşanlar samsunlu Eda instagram adresi ne? Konuşanlar yeni bölümde samsundan program için gelen Eda soyadı merak ediliyor!

Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Hasan Can Kaya takıldı!

Konuşanlar 70. son bölümde Hasan Can Kaya'nın 3ünüz de hoşgeldiniz diyerek espiri yaptığı Eda soyadı ve instagram adresi rekor aranıyor.

Konuşanlar eda samsunlu olduğu ve şu an işsiz olduğunu duyurdu. Bir hastanede çalıştığı söyleyen Eda dövmeleri de olay oldu. Vücudunda her yerde dövme olan Eda Konuşanlar 70. bölüme damga vurdu.

Konuşanlar 70. bölüm Eda kim?

Konuşanlar 70. bölümde yer alan Samsunlu Eda instagram adresi ve soyadı henüz bilinmiyor. ancak ilan365 olarak en yakın zamanda Eda'nın soyadı ve instagram adresi sizlerle olacak.