QNB Mobil konut kampanyası binlerce kişi tarafından yakından takip edilmektedir. Bu bağlamda kampanya detayları merak konusu oldu. İşte detaylar…

QNB Finansbank’ ın hazırlamış olduğu kampanya detayları merak konusu oldu. Vatandaşlar hazırlanan kampanya şartları araştırılmaya başlandı. Şartları sağalan kişilerin QNB Mobil Konut kampanyası fırsatlarından yararlanabileceğini ifade edebiliriz. 

QNB Mobil Konut Kampanyası!

QNB Finansbank’ ın hazırlamış olduğu kampanya başlığında “QNB Mobil'den konut sigortası satın alan müşterilerimize özel 500 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki kazanma fırsatı” bilgisi bulunmaktadır. 

QNB Mobil konut kampanyası başlığında “QNB Mobil’den 1500 TL ve üstü tutarlı prim ile konut sigortası alan müşterilerimize özel Hepsiburada’da geçerli 500 TL değerinde hediye çeki! 5 Haziran-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında acentesi olduğumuz Sompo Sigorta’nın konut sigortasını alarak, 16 Eylül 2023 tarihine kadar geçerli 500 TL değerinde hediye çeki kazanabilirsiniz. Evinizi koruma altına almak için hemen QNB Mobil’e girin, bu fırsatı kaçırmayın” bilgileri yer almaktadır. 

QNB Mobil Konut Kampanyası!

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Türkiye’ nin en büyük özel bankalarından olan QNB Finansbank’ ın hazırlamış olduğu QNB Mobil Konut kampanyasının detaylarını incelediğimiz zaman “Kampanya 31.08.2023 tarihine kadar geçerlidir. Hediye çeki kampanyası 250 adet ile sınırlıdır. Kampanya süresi içerisinde, belirlenen sayıda hediye çeki kodunun tükenmesi durumunda kampanya erken sonuçlandırılabilir. Kampanyadan yararlanmak için konut sigortasının QNB Mobil’den alınmış olması, yıllık brüt 1.500 TL ve üstü tutarlı primli olması gerekmektedir. Konut sigortası satın alımını tamamlayan müşterilerimize, satın alım işlemini takip eden 1 hafta içerisinde bildirim ile haber verilecek ve kazanılan hediye çeki kodları QNB Finansbank mobil uygulaması içerisindeki “Kampanyalar” sekmesinden temin edilebilecektir. Kampanya, QNB Finansbank mobil uygulaması üzerinden Sompo Sigorta konut sigortası ürünü için yapılan satın alım işlemlerini kapsamaktadır. QNB Finansbank mobil uygulaması haricindeki kanallardan (Banka şubesi, çağrı merkezi vb.) yapılan satışlarda kampanya geçerli olmayacaktır. Kampanya, yalnızca yeni poliçe satın alımlarında geçerli olacaktır. Kampanya dönemi öncesinde, aktifte Sompo Sigorta konut poliçesi bulunan müşterilerimiz, kampanya döneminde yeni bir poliçe alması durumunda kampanyaya dahil olamayacaktır” olduğunu görüyoruz.
Kampanya detayları arasında “Kampanya kapsamında, Hepsiburada web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilecek 500 TL değerinde hediye çeki kodu QNB Finansbank mobil uygulaması üzerinden alınabilecektir. Kampanyadan, poliçeyi ödeyen (sigorta ettiren) müşteriler faydalanabilmektedir. Kampanya kapsamında alınan hediye çekleri 16.09.2023 tarihine kadar geçerli olacaktır. Hediye çekleri sadece “Hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerlidir. ((altın, ziynet ve digital (Netflix, Google play, oyun kodu vb gibi email ile kod gönderilen ürünler) ürünleri hariçtir)) http // www. hepsiburada. com/ magaza/ hepsiburada 

Hediye çekleri parçalı olarak kullanılabilir. Birden fazla çek, bir alışverişte birleştirilerek kullanılamamaktadır. Hediye çeki ile oluşturulan tüm siparişlerde mevcut indirimlerden yararlanabilirsiniz. (sepette  oluşan  indirimler  hariçtir.) Hediye çeki ile oluşturulan bir siparişte, ürünün iptali veya iade edilmesi durumunda, kullanılan hediye çeki tutarı kadar iptal/iade hediye çeki otomatik olarak çeki kullanan hesaba tanımlanmaktadır. Satın alınan hediye çeki kodlarının belirtilen kullanım süresinde kullanılması gerekmektedir, satın alınan hediye çeki kodlarının iptal/iade/değişimi mümkün olmamaktadır. Hediye çeki kullanımı ve hediye çeki ile alınan ürünlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan QNB Finansbank A.Ş. ve Sompo Sigorta sorumlu değildir. QNB Finansbank ve Sompo Sigorta çalışanları kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya ile ilgili sorularınız için 0850 222 0900 numaralı QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. QNB Finansbank gerekli gördüğü takdirde kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar” bilgileri de yer almaktadır.