3 bankadan konut kredisinde devrim gibi kredi kampanyası başladı. 3 bankadan konut kredisi başvurusu nasıl yapılır? Sizlere yazımızda 3 banka üzerinden alacağınız konut kredileri kampanyaları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Sizlerde bu kredi kampanyalarına katılarak ev sahibi olabilirsiniz.

Konut kredisi kullanacak olan müşteriler bankaların kredi kampanyalarını takip etmektedirler. Bu kredi kampanyalarından bir tanesi de düşük faizli olarak verilen konut kredisi kampanyalarıdır. 120 ay vadeye kadar verilmektedir. 120 ay vadeye kadar alacağınız bu konut kredisinde bankalar sizleri özel olarak kredi faiz oranı da uygular. Bunun için kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan müşterilerin gelir belgesi olması durumunda kredilerini 3 ay ertelemeli ve 36 ay vade ile kullanacağını söyleyebiliriz.

Konut kredileri başvurusu yapmak için bankaya giderken kimliğinizi gelir belgenizi ve alacağınız evin tapu belgesini vermeniz gerekiyor. Bu şartlara uygun olduğunuzda ve evraklarınızı hazırladığınızda vereceğimiz 3 banka üzerinden konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 120 ay vade ile konut kredisi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden 120 ay vadeye kadar konut kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Ziraat Bankası 120 ay vade ile konut kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler bankanın devlet bankası olmasından dolayı daha uygun faiz oranları ile birlikte Kredi kullanacaklardır. Sizlerde eğer kredi kullanmak istiyorsanız ve konut kredisi almak için banka arayışınız varsa Ziraat Bankası müşterilerine düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlamaktadır. Alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde seksenine kadar Ziraat Bankası üzerinden konut kredisi kullanabilirsiniz. Kredi başvurularınızı evraklarınız ile birlikte en yakın Ziraat Bankası şubesinden yapabiliyorsunuz.

konut-kredisinde-devrim-gibi-kampanya-yapiliyor-ev-alacaklara-mujdeli-haber-geldi1

Akbank 120 ay vade ile konut kredisi başvurusu

Akbank üzerinden de 120 ay vadeye kadar konut kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri kullanabilmektedir. 120 ay vade ile konut kredisi kullanacak olan müşterilerin şartlara uygun olması durumunda kredilerini hemen aynı gün içerisinde onay alacaklar ve ekspertiz raporu belli olduktan sonra da kredilerinde hesaplarına geçireceklerdir.

Kredi kullanacak olan kişilerin en az 1200 ve üzerinde kredi notunun olması gerekiyor. Size en yakın banka şubesinden kredi başvurusu yapabilir. Alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde seksenine kadar da konut kredisi kullanabilirsiniz.

Şekerbank konut kredisi başvurusu

120 ay vadeli ve ayrıca 240 ay vadeli olarak banka üzerinden konut kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapmak için size en yakın Şekerbank şubesine gitmeniz yeterli. Şekerbank üzerinden konut kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler gelir belgesi ve alacakları evin tapu belgeleri ile birlikte kredilerini en yakın banka şubesinden kullanabiliyor. Kredi başvurusu onaylandıktan sonra bankanın belirlediği ekspertiz diğerine göre banka sizlere kredi onayı verecektir. Genellikle 180 ay ve 240 ay vade ile de kredi aldığınız zaman bankadan yüksek limitli krediler kullanabilirsiniz.