AKP MKYK üyesi Korkmaz Karaca, önce sosyal medya hesabından lüks araç içerisindeki 'cuma mesajı' ile tepki topladı sonrasında da yine Sedat Peker'e çarptı...

AKP MKYK üyesi Korkmaz Karaca'nın skandalları tam unutulmuştu ki önce tepki çeken bir sosyal medya paylaşımı yaptı.

Türkiye'de ekonomik çöküş yaşanırken, vatandaş yoksulluk sınırını da geçip, açıklanan rakamlarla 80 milyon ile açlık sınırına geçerken oldukça lüks bir araç içerisinde cuma mesajı yayınlayan Karaca'nın paylaşımına kısa sürede tepki topladı.

Hali hazırda vugunlar, ihaleler,  yolsuzluklar iddiaları ile ülkenin yaşadığı çöküş dönemindeki iktidar partisi AKP tepki görürken, yaşanılan lüksü ifşa ederek paylaşım yapan Korkmaz Karaca gelen tepkiler üzerine paylaşımını kaldırmak durumunda kaldı.

Karaca, paylaşımına "İstikamet Kızılcahamam. AK Parti Genel Merkez 30. İstişare Kampı. 3 gün boyunca, Cumhurbaşkanımız, Bakanlarımız ve parti yönetimimiz ile bir arada olacağız. Allah hayırlı kararlar almayı nasip etsin" notu düşerken bu defa da Sedat Peker'in gazabına uğradı.

Paylaşımı ile partili seçmenlerinden bile tepki gören Karaca'yı daha önce "muhabbet tellalı" olarak ifşalayan Sedat Peker, hastalığı sonrası yorumlarından dolayı Karaca'yı bu defa da evli bir abisinin eşi ile yaşadığı ilişkiyi ifşa ederek gündeme getirdi.

ADALET? Mahkeme Kadir Şeker Kararını Verdi! Cezaevinde Kalacak! ADALET? Mahkeme Kadir Şeker Kararını Verdi! Cezaevinde Kalacak!

Deli Çavuş adlı hesaptan “Bornozlu Korkmaz Karaca hasta olduğumu duyunca benimle ilgili dalga geçmiş. Kıymetli kardeşlerim, bu şahıs muhabbet tellallağının haricinde namus sahibi bir insan da değildi. Abi diye hitap ettiği, yaş itibarıyla şu an bilinmese de geçmişin saygın isimlerinden biri olan abi diye hitap ettiği yaşlı bir insanın genç karısıyla ilişki yaşamaktadır. İhanete uğrayan bu şahsın karısına saygım yok ancak bu yaşlı beyefendi üzülmesin diye tüm hikâyeyi size söylemeyeceğim." diyen Sedat Peker ayrıca hem kullanılan adresleri verdi hem de parti içerisinde ayrıca skandal seks kasetlerini elinde bulundurduğunu söyleyerek tehdit etti.