Sabah erken saatlerde alınan ihbar üzerine olay yerine gelen polis gece kulübünde 17 cesetle karşılaştı.

Güney Afrika'nın Doğu Londra kentindeki Enyobeni adlı gece kulübünde polisin konuyla ilgili soruşturmasını sürerken“Sabah erken saatlerde ihbar aldık ve olay şu an araştırılıyor. Soruşturma devam ettiği için şimdilik bir tahmin yürütemiyoruz” açıklaması yapıldı.

Güney Afrika'nın Doğu Londra kentindeki Enyobeni adlı gece kulübünde 17 kişinin ölü bulunmasının ardından açıklama yapan Doğu Cape Polis Sözcüsü Brigadier Tembinkosi Kinana, “Güney Afrika Polis Servisi, Doğu Londra kentindeki Scenery Park’ta bulunan bir gece kulübünde 17 kişinin cesedine ulaştı” dedi.

18-20 yaşlarındaki kurbanların ölüm nedeninin tespiti için henüz erken olduğu söylenirken bölgeden yayın yapan DispatchLive adlı yerel gazete de cesetlerin yerde, masa ve sandalyelerde olduğunu fakat cesetlerde herhangi bir yaraya rastlanılmadığını yazdı.

Acı haberi alan kurbanların yakınlarının ise bölgeye akın ettiği öğrenildi.

"Ben Bu Enflasyon İle Sokağa Çıkıyorum" Diyen Bakan Nebati Sorunu Büyüyor! Açıklama Yapmak Zorunda Kaldı! "Ben Bu Enflasyon İle Sokağa Çıkıyorum" Diyen Bakan Nebati Sorunu Büyüyor! Açıklama Yapmak Zorunda Kaldı!