10 senedir süregelen Youtube'un düzenlendiği Youtube Rewind bu sene koronavirüs nedeniyle iptal edildi. Video görüntüleme sitesi olan Youtube, her senenin sonunda izleyicileriyle Youtube Rewind etkinliğini buluşturuyor.

Akbank kredi başvurusu 55000 TL olarak güncellendi! TC Kimlik Numarasına Göre Verilecek! Akbank kredi başvurusu 55000 TL olarak güncellendi! TC Kimlik Numarasına Göre Verilecek!
10 senedir süregelen Youtube'un düzenlendiği Youtube Rewind bu sene koronavirüs nedeniyle iptal edildi. Video görüntüleme sitesi olan Youtube, her senenin sonunda izleyicileriyle Youtube Rewind etkinliğini buluşturuyor. Tüm dünyadan her ülkeden gelen Youtuber kişiler ile buluşan Youtube ekibi, her sene yayınladığı renkli görüntülere bu sene yer veremeyecek.The Verge'de bulunan haberlere göre; ABD merkezli olan teknoloji şirketi Google, YouTube Rewind'ı bu yıl yapmama kararı aldı. Bu kararı almasında hem 2020 yılının başından beri yaşanan kovid-19 ile mücadele hem de yaşanan kötü olaylar etkili oldu.

2010 senesinden beri her sene, yılın sonunda yayınlanan video milyonlarca görüntülenme alıyordu. Geçtiğimiz sene yapılan son Youtube Rewind videosu 108 milyon görüntülenme almıştı.