ATV ekranlarında perşembe günü yayınlanan reyting rekortmeni Bir Zamanlar Çukurova dizisin setinde Koronavirüs şoku yaşandı. Başrollerinde Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Furkan Palalı ve Hanse Soral gibi başarılı oyuncuların yer aldığı di

ATV ekranlarında perşembe günü yayınlanan reyting rekortmeni Bir Zamanlar Çukurova dizisin setinde Koronavirüs şoku yaşandı. Başrollerinde Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Furkan Palalı ve Hanse Soral gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin çekimleri Adana'da gerçekleşiyor. Dizinin sevilen oyuncularından Saniye karakterini canlandıran Selin Yeninci'nin Koronavirüs'e yakalandığı öğrenildi. Peki Selin Yeninci'nin durumu nasıl?

Selin Yeninci'nin Adana'da Koronavirüs'e yakalanmasının ardında tedaviye hemen başladığı ve kendisini karantinaya aldığı öğrenildi. Fakat bugün durumu ağırlaşan oyuncunun yoğun bakıma alındığı ortaya çıktı.

Yoğun Bakıma Alındı!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye'yi canlandıran Selin Yeninci'den korkutan haber geldi. Fenomen dizinin çekimleri için Adana'da bulunan oyuncu Koronavirüs kaptı. Virüsü evde yenmeye çalışan başarılı oyuncunun durumu ağırlaşarak yoğun bakımda olduğu öğrenildi.

Selin Yeninci kimdir?

16 Ocak 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Vicdan adlı dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Daha sonra birçok dizi ve filmde yer almaya başladı. Yer aldığı yapımlardan bazıları ise şunlardır: Avlu, Nasipse Adayız, Bir Zamanlar Çukurova, Rengarenk, Kaçın Kurası, Toz Ruhu, Olur Olur, Vicdan, Yüz Yüze.