TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2022 All-Star’da aile yakınları torpile öyle bir çıldırdılar ki en mahrem şeyi sosyal medyada ifşaladılar.

Acun Medya’nın TV 8 ekranlarında yayınlandığı Survivor 2022 All-Star’da rekabet ve mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Daha önceki sezonlarda yarışmış, yarıştıkları sezonlara damgasını vurmuş, bazıları şampiyon olmuş yarışmacılarında yer aldığı Survivor 2022 All-Star’da yarışmacılar sezona oldukça iddialı başlamışlardı. Ancak gelin görün ki devamı öyle olmadı. Özellikle ünlüler takımı iletişim oyununda öyle çok sıkıntı çekiyor ki, 2 aydan fazla süredir ailelerinden en ufak haber bile alamıyorlar. Hiç iletişim kazanamayan ünlüler takımı her hafta perperişan olsalar da bir türlü iletişim oyununda yüzleri gülmedi. Sosyal medyada ise ile Survivor’daki iletişim oyunu hakkında öylesine skandal bir iddia ortaya atıldı ki, bir kez daha Survivor ve torpil iddialarını güçlendirdi.

ÖNCE KAZANAN İFŞA OLDU AMA…

Koskoca Acun Medya’nın düştüğü hal ‘pes’ dedirtti! Survivor’da mahrem torpil! İfşa olunca All-Star toz duman oldu! Meğer... Oldukça iddialı yarışmacıların yer aldığı ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarını kazansa da, iletişim oyununda bir türlü işin sonunu getiremiyor. 2 ayı geçkin bir süredir ailelerinden en ufak bir haber bile alamıyorlar. Sadece Acun Ilıcalı’nın insiyatifiyle, çocuğu olan yarışmacılar çocuklarıyla görüşebiliyorlar. Survivor’da yeni bölümde iletişim oyununu kazanan taraf ifşa oldu. Ama öyle bir detay ortaya çıktı ki izleyici bambaşka bir şey izleyecek. Neden mi? İşte Youtube’da yaptığı Survivor ifşalarıyla bilinen Ata Benli’nin son Survivor bombası…

Gözden kaçırmayın

Bodrum'a Gelen Kate Moss Yıllar Önce Pidecide 7 Bin Lira Hesap Ödemişti Bu Defa Akıllanmış! Bodrum'a Gelen Kate Moss Yıllar Önce Pidecide 7 Bin Lira Hesap Ödemişti Bu Defa Akıllanmış!

GÖNÜLLÜLER KAZANIYOR AMA…

Sosyal medya fenomeni Ata Benli’nin iddiasına göre gönüllüler takımının arkadaşlarını gece 1 gibi arayıp ‘hazır olun’ diyen Acun Medya’nın ekibi, yine aynı gece 3-4 gibi tekrar arayıp teknik bir hatanın olduğunu, bu ödülün daha sonraya aktarıldığını söylediler. Gecenin devamı ise daha hareketleri. Acun Medya ekibi daha sonra ünlüler takımının ailelerini aramış ve mektup yazın ve görsel gönderin talimatı vermiş. Ata Benli’nin iddiasına göre iletişim oyununu kazanan taraf gönüllüler takımı ama ufak bir torpille ödülü hiç iletişim oyunu kazanamayan ünlüler takımına verdiler.

Ağızları açık bırakan bu iddianın doğruluğu henüz bilinmezken, neler olacağı yeni bölümde belli olacak.