Koşulsuz, şartsız herkese hediye 1000 TL veriliyor! Bu bankanın kartını kullananlar istisnasız alacak ama katılmak gerekiyor. Banka kartı ve kredi kartı kullananlara güzel haber geldi. Özellikle son yıllarda nakit para yerine kredi kartı kullanımı artarken bankalarda kredi kartı kullanan müşterileri için peş peşe kampanyalar yapıyor. Son kampanyası TEB Bankası tarafından yapıldı. TEB Bankası kredi kartı kullanan müşterilerine hediye 1000 TL nakit para dağıtıyor. Üstelik de başvuran herkese veriliyor yani kampanyaya katılmak yeterli oluyor. TEB bankasının hediye para kampanyasından faydalanmak için öncelikle katılım şartlarını yerine getirmeniz gerekiyor. Peki TEB Bankası kredi kartına hediye para nasıl alınır?

Bankalar daha fazla müşteri kazanabilmek için peş peşe yeni kampanyalar düzenlemeye ve vatandaşlara hediye para başlı olmak üzere birçok avantaj sunmaya devam ediyor. Son yıllarda dijital bankacılık alanında en iyi hizmetleri veren bankalardan biri olan TEB'de özellikle kredi kartı kullanan müşterileri için yeni ve önemli bir kampanya daha başlattı. Dijital kredi kartı kampanyası ile birlikte müşterilerine hediye para da dağıtmaya başladı. TEB bankası kredi kartı kullanımını da bir adım öteye taşırken, müşterilerine sadece online alışveriş için kullanacakları yeni bir ürün sundu. Üstelik bu dijital kartı kullananlara 1000 TL de hediye para veriliyor.

kosulsuz-sartsiz-herkese-hediye-1000-tl-veriliyor-bu-bankanin-kartini-kullananlar-istisnasiz-ala-3

1000 TL NAKİT KAZANMA FIRSATI

Dijital bankacılığın ülkemizde öncüleri arasında yer alan TEB, Kredi kartı ürününü kullanan müşterilerine yepyeni bir kart daha duyurdu. TEB Bankası, dijital kredi kartı kampanyası başlatırken sadece sanal yani online alışveriş için kullanılabilen bu kart sahiplerine büyük kolaylık sağlıyor. TEB Bankası'nın yeni ürünü kampanya ile de birlikte geldi. Online alışverişlerde TEB dijital kart kullanan müşteriler, 10 ay boyunca yaptıkları her alışverişte 100 TL'lik indirim kazanabiliyor. Yani 10 aylık sürenin sonunda ise TEB Bankası 1000 TL hediye para vermiş oluyor.

kosulsuz-sartsiz-herkese-hediye-1000-tl-veriliyor-bu-bankanin-kartini-kullananlar-istisnasiz-ala-2

BELİRLİ TARİHLERDE GEÇERLİ OLACAK

TEB’in yeni ürünü olan dijital kart kampanyasından hediye para kazanmak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor. Çünkü 1000 TL'ye varan indirim fırsatından yararlanmak için son tarih 30 Kasım 2021. Bu tarihe kadar başvuru yapanlar kampanya kapsamında para kazanma şansına da sahip olacaklar.

kosulsuz-sartsiz-herkese-hediye-1000-tl-veriliyor-bu-bankanin-kartini-kullananlar-istisnasiz-ala-1

TEB BİR ÇOK AYRICALIK SUNUYOR

TEB, müşterilerine kredi kartı ve kredi gibi ürünleriyle bir çok farkı ayrıcalık da sağlıyor. Bu avantajların tümünden yararlanmak için önce bankanın müşterisi olmak gerekiyor. TEB müşterisi olmak için de yapmanız gereken cep telefonunuza CEPTETEB uygulamasını indirmek ve ardından da canlı yardımdan müşteri temsilcisine bağlanmak. TEB bankasında hesap açtırmak için bankaya gitme şartı yok. Dijital bankacılığın öncülerinden biri olan TEB, evinize kadar gönderdiği görevlileri aracılığıyla size hesap açıyor ve banka kartınızı da adresinize teslim ediyor. CEPTETEB hesabınız açıldıktan sonra Dijital Kredi Kartı sahibi olmak için hemen başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ardından da size gönderilen kart bilgileriyle hemen alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.