Kral Kaybederse Kıvanç Tatlıtuğ'u kaybetmişti. Ortalıkta şu sıralarda Kıvanç Tatlıtuğ'un Aile dizisi ile görüştüğü ve Kral Kaybederse Kenan'ı için de Yemin dizisinde Gökberk Demirci ile görüşüldüğü iddia ediliyor

Kral Kaybederse dizisi Kıvanç Tatlıtuğ sayesinde gündemdeydi. Kral Kaybederse dizisinden geçtiğimiz hafta Kenan karakterini beğenmediğini açıklaması sonrasında ayrıldığını ifade eden Kıvanç Tatlıtuğ, hem diziyi hem de kendini tekrardan gündeme çıkardı. Öyle ki Kıvanç Tatlıtuğ'un yerine Gökberk Demirci ile anlaşıldığı haberleri ortalıklarda dolanıyor. 

Şu sıralar herkes Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi hangisi ve Kral Kaybederse Kenan kim olacak? sorusunun yanıtını aramakla meşgul.  Kıvanç Tatlıtuğ Kral Kaybederse dizisinin konusunu beğenmediği ve kadına şiddet içerdiği için oynamayacağını açıkladığı iddialarının yanı sıra bir de şu sıralar ortaya dizi yapımcısında rekor bölüm başı ücret istediği söylenmekteydi. Gerçek nedir bilinmez. Şu an Kral Kaybederse Kenan'sız, Kıvanç Tatlıtuğ dizisiz kaldı.

Ancak Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ2un dizi konusundaki seçiciliği her dizide rol almaması ile bilinirken, geçtiğimiz aylarda Aile dizisinden teklif geldiği ve geri çevirdiği de açıklanmıştı. Şu sıralar Kral Kaybederse'den ayrılan Kıvanç Tatlıtuğ iddialara göre Aile dizisinden yeni bir teklif aldı. 

Kral Kaybederse Kenan kim olacak?

Kral Kaybederse dizisini aslında tanınmasını sağlayan Kıvanç Tatlıtuğ olmuştu. Dizinin oyuncusunun KIvanç Tatlıtuğ olduğu açıklaması sonrasında beklentiler de yükselmişti. Bu ayrılık akabinde ekibin bu beklentileri karşılayacak bir oyuncu ile anlaşması gerekliliği gözler önüne serilmişti. 

Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans… Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans…

Şu sıralar Kral Kaybederse başrol oyuncusu kim sorusunun yanıtı Kral Kaybederse Kenan'ı kim olacak sorusunun yanıtı olarak karşımıza Gökberk Demirci çıkmaktayken, ilerleyen günlerde detaylanacağını umuyoruz.

Gülseren Budayıcıoğlu prim yapıyor

Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından esinlenerek diziye çevrilecek olan Kral Kaybederse dahil bir çok dizisinde gerçek hastalarının hayatını anlatıyor bu telif hakkına girmez mi yorumları yapılırken, kadına şiddetin çoğunda ön planda olması herkese tavır aldırıyor. 

Star iddialı geliyor

Star TV'nin en iddialı dizileri arasında yer alacak olan Kral Kaybederse dizisi yakın zaman içerisinde başrol krizinin çözüme kavuşması sonrasında çekimlerinin başlayacağı umuluyor. Kıvanç Tatlıtuğ'u unutturacak olan Kral kaybederse Kenan'ı için Gökberk Demirci ile görüşmelerin sürdüğü iddia ediliyor. 

Aslında Kıvanç Tatlıtuğ' un Kral Kaybederse için biçilmiş kaftan olduğu benzetmesi yapılırken bu yarılık haberi sevenlerini de çok üzmüş bulunuyor.  Dizinin senaryosundan vazgeçen oyuncunun yerine yeni oyuncu araşyışı başladı. 

Yemin final yaptı

Yemin  dizisinin final yapması ile eş zamanlı olarak dizden ayrıldığını söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ'un yerine gelecek isim Gökberk Demirci olduğu söyleniyor. 

Ya Kıvanç Tatlıtuğ?

Kıvanç Tatlıtuğ'un da yeni bir dizi ile anlaşma evresinde olduğu gelen iddialar arasında yer almakta iken bu dizisin de önceden reddettiği Aile dizisi olduğu söyleniyor.