Prens William'ın eşi Kate Middleton'ı aldattığı iddiası İngiltere'yi karıştırırken dünya gündemine de yerleşti.

Prens William'ın eşi Kate Middleton'ı aldattığı iddiası İngiltere'yi karıştırırken dünya gündemine de yerleşti.

Britanya tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William'ın eşi Kate Middleton'ı aldattı dendi sosyal medya sallandı.

Olay Instagram'da ünlüler dünyasına ait anonim pek çok iddianın dillendiği ve 1,5 milyon takipçisi bulunan 'Deuxmoi' adlı hesaptan duyuruldu.

Kendisine gelen bilgileri ekran görüntülerini alarak, 24 saat sonra kaybolan Instagram hikâyelerinde paylaşan hesaptaki son iddialardan biri de İngiliz Kraliyet Ailesi'nden Prens William ile eşi Kate Middleton hakkında oldu.

DeuxMoi isimli Instagram hesabında 'Açıklayacağım İngiliz kraliyeti üyesinin evlilik dışı ilişkisi, Londra'da ve İngiliz aristokratları arasında açık bir sır ve her parti ile gazete masasının gündeminde yer alıyor. Yakın tarihli bir medya partisinde, daha çok bu ilişkinin cinsel boyutta olduğu söylendi. İddialara göre bu kişinin eşi de işler duygusal boyuta geçmediği sürece bu cinsel ihtiyaç ve ilişkiye ses çıkarmıyor ancak kesin olarak bilinmiyor' denildi.

Kuzey Kore adıyla bilinen ülkenin resmi adı hangisidir? Kuzey Kore adıyla bilinen ülkenin resmi adı hangisidir?

Bu iddialarda ayrıca kraliyet üyesinin pek çok cinsel fantezilerde de bulunduğu öne sürülürken konu kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Bahsedilen kişinin Prens William olduğuna dair bir kanıt olmasa da Twitter'da pek çok kişi bu ismin Prens William olduğunu öne sürdü ve . Prens Wiliam Twitter'da kısa süreliğine '#PrinceWilliamAffair (#PrensWilliamİlişkisi)' etiketiyle gündem oldu.

Bahsedilen kişinin Prens Charles, aldatılan kişinin ise eşi Cornwall Düşesi Camilla olabileceği tahmini ise ayrıca gündemde yer bulan iddialardan oldu.

Sosyal medyanın son tahmini ise Kraliyet taraftarı bazı hesapların ise bu söylentileri saraydan ayrılan ve ABD'ye taşınan Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın ekibi tarafından dikkat dağıtma amaçlı ortaya atılan bir dedikodu olduğu şeklinde gelişti.