Kredi Alacaklar Dikkat! O Bankaya 12 Kasım'a Kadar Başvuru Yapın

Kredi alacaklara son dakika bankadan haber var. Banka üzerinden yapılan kampanya 12 kasım'a kadar ertelendi. Başvuru ve detayları haberimizde...

Ekonomi 10.11.2021 - 12:17 10.11.2021 - 12:17 Vural Pars

Bankalardan kredi başvurusu yapmak isteyen ve acil ihtiyaçları için ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için Akbank yeni bir kampanya haberi duyurmuştu. Acil ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere kendi Bankası üzerinden 15 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verecek olan Akbank 36 ay vadeye kadar ödeyeceği bu krediler de düşük faiz oranları ile işlem yapmaktadır. Pandemi döneminde ve pandemi dönemi sonrasında sürekli olarak güncel kampanyalar yapan Akbank yapmış olduğu bu son kampanyada Kasım ayına kadar tarih vermişti. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama sonrasında Akbank üzerinden bu kampanyaya katılmak isteyen kişilere 12 kasım'a kadar erteleme yapıldı. Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 12 kasım'a kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak düşük faizli kredi onayı alabilirsiniz. 

Bankadan yapılan açıklamada ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin banka kredi notu 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişiler ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda bankadan kendi kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanarak Kredi imkanı sağlanmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, en yakın banka şubesine giderek veya bankanın resmi internet sitesine girerek kampanya detayları hakkında bilgi alabilir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ve kredi kampanyasına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Akbank üzerinden hemen başvuru yapabilirsiniz.

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır? 

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın sms kredi servisini kullanabilir veya resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu için SMS atmak isteyen kişiler cep telefonlarının mesaj kısmına girerek Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numaralarını da yazarak 4425 numarasına mesaj olarak göndermeleri yeterli olacaktır. Akbank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 4425 numarasını mesaj olarak göndermeleri durumunda, kredi onayı alırsanız banka şubelerinden hemen bu krediyi hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

akban-1613161

Akbank hesabı olan kişiler ise akbank'ın mobil uygulaması olan direkt uygulamasına girerek buradan kredi başvurusu yapabilir online olarak banka şubelerine gitmeden kredi kullanabilirler. Detaylı bilgileri akbank'ı resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@