Kredi Alacaklara Müjde: Odeabank, Fibabanka ve Burgan Bank üzerinden 50.000 TL kredi kampanyası başladı.

Kredi Alacaklara Müjde: Odeabank, Fibabanka ve Burgan Bank üzerinden 50.000 TL kredi kampanyası başladı. Son dakika olarak bu 3 banka kredi kampanyalarını duyurdu. Kredi detayları...

Ekonomi 16.07.2021 - 16:40 16.07.2021 - 16:40 Vural Pars

Kredi Alacaklara Müjde: Odeabank, Fibabanka ve Burgan Bank üzerinden 50.000 TL kredi kampanyası başladı.  Son dakika olarak bu 3 banka kredi kampanyalarını duyurdu. 50.000 TL'ye kadar Odeabank, Fibabanka ve Burgan Bank üzerinden onay almak istiyorsanız, başvuru yapacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması şartı vardır. 18 yaşından büyük olmanız ve daha önceden bir banka çalışmanızın olması durumunda bu bankalar sizlere kredi onayı verecektir. 50.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka kredi notu 1200 ve üzerinde olması şartı da aranmaktadır.

Odeabank, Fibabanka ve Burgan Bank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilerin diğer bankalar aracılığı ile eğer icralık ve avukatlık bir durumları varsa bu bankalardan maalesef onay alamayacaklardır. Sizlerde eğer şartları uygun olduğunuzu düşünüyorsanız vereceğimiz yöntemler ile birlikte bu 3 bankadan birisi de başvuru yaparak kredinizi kullanabilirsiniz. 50.000 TL kredi kampanyası en fazla 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturarak verilir.

Odeabank 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Son zamanlarda kredi kampanyalarında sürekli güncel işlemler yapan Odeabank, 50.000 TL kredi için birden fazla kredi başvuru yöntemi ile müşterilere imkan sağlar. Odeabank kredi başvurusu yapacak olan kişiler bankanın ATM'sine gidebilir, müşteri hizmetlerini arayabilir veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca SMS atarak da Odeabank 50.000 TL kredi için başvuruda bulunabiliyorsunuz. Nakit yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 84 44 da gönderip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Odeabank kredi başvurusu yaptıktan 10 dakika içerisinde size sonuç verilir. Onaylanan kredinizi de banka şubesinden kullanırsınız.

Fibabanka 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Fibabanka 50.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yaptıracak olan müşterilere SMS atarak hemen onay vermektedir. Sizlerde eğer SMS ile kredi başvurusu yapacaksınız, Fibabanka numarası olan 34 22'ye kimlik numaranızı göndermeniz yeterli olacaktır. Başvuru yaptıktan 5 dakika içerisinde sizlere mesaj atılan telefon üzerinden sonuç gelir. Onaylanan kredinizi en yakın Fibabanka şubesinden kullanabilirsiniz. Ayrıca banka'dan internet bankacılığını kullanan kişiler de 3 ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

kredi-alacaklara-mujde-odeabank-fibabanka-ve-burgan-bank-uzerinden-50000-tl-kredi-kampanyasi-bas1

Burgan Bank 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Size yakın bir Burgan Bank şubesi varsa ihtiyaç kredisi için banka şubesine giderek, bireysel kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra banka sizlere ne kadar onay aldığınızı söyleyen bir mesaj atacaktır. Kredi başvurusu onaylanan kişiler aynı gün içerisinde Burgan Bank şubelerinden krediyi kullanabilir. 50.000 TL kredi kullanacak olan kişi emekli olması durumunda maaşını taşırsa kredi notu düşük olsa bile krediyi kullanacaktır. Özellikle emekli olan kişiler maaş taşıması sonrası daha yüksekliklerde de kredi kullanabilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@