Kredi Alamayanlar Dikkat! O Bankadan Başvuru Yapanlara Hesabı Bulunması Halinde 11000 TL Kredi Verilecek

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Kredi Alamayanlar O bankadan başvuru yapmaları halinde kredi alabilecek. Kredi alabilmek için başvurunun yapılması ve hesabın bulunması gerekir. Toplam 11 bin lira kredi verilecek.

QNB Finansbank kredi alamayan vatandaşlar için kampanya başlattı. Mesaj atan herkesi verilecek. Başvuru yapılması halinde 11 bin lira tutarında kredi verilecek. Başvuru şartları ve nasıl başvuru yapılacak sorularına cevap arayanlar konu hakkında bilgi edinmek için haberimizi okuyabilirsiniz. Sizlerde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız Finansbank üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

QNB Finansbank, 11 bin lira üzerinden verilecek olan krediye başvuru yapmak isteyen müşterilerin kredi notu yüksek olması durumunda Sms atılarak onay alabilirler. Bunun yanı sıra diğer yöntemler kullanılarak da onay alınabilir. Başvuru için kredi notu 1300 ve üzeri olan müşteriler belli şartları sağlamaları durumunda kredi onayın Sms ile alabilecek.

Kredi başvurularında en kolay yöntemlerden biri olan Sms yöntemi ile başvuru yapmak isteyenler, kredi notları 1300 ve üzeri olması durumunda anında onay alabilecek. Finansbank üzerinden kredi kullanmak isteyenlere kredi notuna faiz oranı uygulayacak. Alınacak olan tüm ihtiyaç kredilerinde ve ipotekli ihtiyaç kredilerinde uygulanacak vade 36 ay olarak belirlendi. İlk ödemelerde 3 aylık erteleme fırsatı veriliyor.

Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank tarafından uygulamaya koyulan ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyen vatandaşlar en kolay kredi başvurusunu yapabilir. En kolay kredi başvurusu Sms olarak yapılabilir. Cep telefonundan mesaj kısmına girilerek TC kimlik numarası yazılarak 5030 nolu numaraya gönderilir. Gönderimin ardından kısa süre sonra kredi sonucu iletilir. Onaylanan krediyi en yakın banka şubesine giderek kimlik ile kullanabilirsiniz.

Kredi onayı alındığında krediyi 30 gün içerisinde kullanabilirsiniz. Onaylanan kredi 36 ay vadeli olup ilk ödemede 3 aylık bir erteme sunuluyor. Banka şubelerine gidildiğinde müşteri temsilcisi üzerinden ya da bankanın gişe bölümünden kredi başvurusu yapılabilir. Başvuru yapmak için kimlik belgesine gerek duyuluyor. Banka şubelerinden başvuru yapmanız durumunda anında kredi onayı veriliyor. Onay verilen krediye aynı gün içerisinde alabilirsiniz.