Kredi alamayanlara acil nakit müjdesi! Sicili bozuk, kredi notu düşük olanlara düşük faizli 5.000 TL veren bankalar

Kredi alamayanlara acil nakit müjdesi! Sicili bozuk, kredi notu düşük olanlara düşük faizli 5.000 TL veren bankalar. Kredi alamayanlara acil nakit veren bankaların başvuru şartları...

Ekonomi 19.08.2021 - 18:43 19.08.2021 - 18:43 Volkan Arık

Kredi alamayanlara acil nakit müjdesi! Sicili bozuk, kredi notu düşük olanlara düşük faizli 5.000 TL veren bankalar. Acil nakit ihtiyacı olan ancak daha önce bankalarla yaşadığı sorunlar nedeniyle kara listeye giren ya da kredi sicili bozuk olan vatandaşlara bazı bankalar kredi vermeyi kabul ediyor. Üstelikte 5000 TL ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızda kredi notunu düşük olsa bile düşük faiz oranları ile kredi almanız mümkün. Peki kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar hangileri? Kredi alamayanlara kredi veren bankalar neler?

Kredi alamayanlara acil nakit müjdesi az önce geldi. Bankalar Ağustos ayında düşük faizli kredi kampanyalarına devam ederken aynı zamanda kredi başvuru şartlarını da güncelledi. Kredi notunu düşük olsa bile herhangi bir gelir belgesi ya da bordro ibraz etmenize gerek kalmadan bazı bankalardan kredi çekmeniz mümkün. Peki kredi alamayanlara kredi veren bankalar hangileri? Hangi bankalar kredi notu düşük olanlara kredi veriyor? Kredi alamayanlara hızlı ve acil nakit veren bankalar ve başvuru koşulları haberimizde...

kredi-alamayanlara-acil-nakit-mujdesi-sicili-bozuk-kredi-notu-dusuk-olanlara-dusuk-faizli-5000-1

KREDİ SİCİLİ BOZUK OLANLARA NEDEN KREDİ VERİLMİYOR?

Bankalardan kredi kullanabilmek için kredi notunu uzun yani kısacası kredi sicilinizin düzgün olması gerekiyor. Daha önce bankalardan çektiğimiz ya da kullandığınız kredi ve kredi kartlarının ödemelerini düzenli yapıp yapmadığınız taksitlerde gecikme yaşayıp yaşamadığınız kredi notunuzu yakından etkiliyor. Eğer kredi notunuz kötüyse yani düşükse Maalesef ki bankalar kredi vermiyor. Kredi notu yüzünden kredi onayı alamayan vatandaşlar da bu durumda kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar araştırması yapıyor. Kredi siciliniz bozuksa bile kredi alabileceğiniz bazı bankalar var.

kredi-alamayanlara-acil-nakit-mujdesi-sicili-bozuk-kredi-notu-dusuk-olanlara-dusuk-faizli-5000-2

KREDİ NOTU DÜŞÜK OLANLARA 5000 TL ACİL NAKİT VERİLİYOR

Özellikle koronavirüsle mücadele sürecinde birçok vatandaş ekonomik anlamda sıkıntı çekmeye başladı ve acil nakit para İhtiyacı duyuyor. Ancak bu dönemde yine kredi ve kredi kartı ödemelerinin gecikmesinden dolayı çok sayıda vatandaş da bankalarla problem yaşıyor. Eğer kredi notunuz düşük olduğu için kredi alamıyorsanız üzülmeyin çünkü Aktif Bank yepyeni bir kampanya ile kredi notu düşük olanlara kredi sağlamaya başladı. Aktif bank tarafından 60 aya kadar vadeli olarak verilen 5000 TL'lik kredi imkanından yararlanmak için SMS ile kredi başvurusu yapmak yeterli. Eğer Aktif Bank düşük faizli kredi başvurusu yapmak istiyorsanız KREDİ boşluk, T.C. kimlik no yazdıktan sonra 3050’ye mesaj göndererek başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

kredi-alamayanlara-acil-nakit-mujdesi-sicili-bozuk-kredi-notu-dusuk-olanlara-dusuk-faizli-5000-3

ŞEKER BANK'TAN KREDİ SİCİLİ BOZUK OLANLARA 5000 TL

Kredi sicili bozuk olanlara kredi veren bankalardan biri de Şekerbank oldu. Şekerbank kredi sicili bozuk olanlara 5000 TL kredi sağlıyor ve 60 aya Varan vade seçenekleri sunuyor. En yakın Şekerbank şubesine giderek 5000 TL'lik mini Kredi paketi hakkında detaylı bilgi alabilir aynı zamanda banka şubelerinden başvuru işlemlerinizi kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@