Kredi Alamayanlara PTT den Müjde! En az 3.000 TL Ödeme…

Son dakika kampanya yapıldı. Kredi Alamayanlara PTT den Müjde! En az 3.000 TL Ödeme verilecek. İşte detaylar...

Ekonomi 06.09.2021 - 13:56 06.09.2021 - 13:57 Vural Pars

Nakit sıkıntısını kredi ile gidermeye çalışan vatandaşlar kredi alamayınca kaygılanmaya başladı. Kaygı duyan tüm vatandaşlar için PTT’den müjdeli haber geldi. En az 3.000 TL ödemeli kredi imkânı sunuyor. Detaylar haberimizde…

PTT kredi alamayan vatandaşlar için son dakika haberini yayınladı. PTT üzerinden kredi alamayan vatandaşlara 3.000 TL den başlamak üzere 40.000 TL ye kadar nakit kredi fırsatı sunuyor. Aktifbank tarafından uygulamaya konulan bu kredilerde uygun faiz oranları ön planda. Banka üzerinden kredi alamayan tüm vatandaşlar kredi başvurusu yaparak Aktifbank’ın sunduğu bu kredilerden faydalanabilirler.

Kredi notu düşüklüğünden dolayı kredi kullanamayan kişiler, Aktifbank’a başvuru yaptıklarında hemen onay alabilirler. Onay sonrasında kredi imkânından faydalanabilecekler. Çalışan ve emekli olan tüm vatandaşlardan kredi almak isteyenler PTT üzerinden destek sağlanarak bu kredi kampanyasından faydalanabilirler.

Kredisi Şartları Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır?

Aktifbank tarafından uygulamaya konulan ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyenler, bankanın belirlemiş olduğu şartları yerine getirmeleri gerekir.  Kredi notu düşün olan her vatandaşa kredi fırsatı sunuyor. Başvuru yapan kişiler bankadan 40.000 TL ye kadar 36 ay vadeli krediden yararlanabilecek. Bankanın belirtmiş olduğu tek şart icra veya avukat ile ilgili durumların söz konusu olmaması.

Kredi kampanyasına katılan kişi onay aldığında, PTT şubelerine uğramadan bu kredileri hesabına aktarabilecek.

pttler

Emeklilere Daha Yüksek Limitli Kredi İmkânı

Emekli olan kişilere banka, yüksek limitli kredi onayı sunuyor. Banka üzerinden başvuru yapılarak, bu krediyi hemen kullanmak isteyen emekliler maaşlarını PTT üzerinden almaları durumunda 60.000 TL ye kadar kredi imkânı sunulacak.

Yüksek maaş alan kişileri ise 80.000 TL ye kadar kredi limiti sunulmakta. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılanlar 3 ay ertelemeli, 36 ay vadeli bu kredileri hemen kullanabilecek. Emekli olan vatandaş, yüksek limitli krediden faydalanmak isterse, maaşını PTT kurumuna taşıması gerekir. Taşıma sonucu ilk maaşlarını bu kurumdan alması şart.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@