Kredi Kartı Cebinde Olan ve Düzenli Kullananlara 15.000 TL ödeme verilecek

Hafta sonu bile olsa başvuru yapabileceğiniz bu Kredi kampanyasına kredi kartı kullanan ve düzenli olarak kredi kartı ödemelerini yapan kişilere şartsız olarak verilecek.

Ekonomi 07.11.2021 - 22:14 07.11.2021 - 22:14 Vural Pars

Kredi Kartı Cebinde Olan ve Düzenli Kullananlara 15.000 TL ödeme verilecek. 15.000 TL'ye kadar ödeme almak isteyenlere yeni bir haber geldi. Hafta sonu bile olsa başvuru yapabileceğiniz bu Kredi kampanyasına kredi kartı kullanan ve düzenli olarak kredi kartı ödemelerini yapan kişilere şartsız olarak verilecek. 15.000 TL'ye kadar ödeme almak istiyorsanız sizlere en yakın anka şubesine giderek veya bankanızın mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz zaman başvuru yapabileceksiniz. Düzenli olarak kullanmış olduğunuz kredi kartı sizlere yüksek bir kredi notu oluşturacağı için bankalar 15 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi notu yüksek olması durumunda gelir belgesiz olarak kredi onayı verecek. Gelir belgesiz olarak almış olduğunuz Kredi onayında sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilecek ve onaylanan tutarı hemen hesabınıza yatıracaklar.

Finansbank 15.000 TL kredi başvurusu

Finansbank üzerinden 15 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız t.c. kimlik numaranızı 5030 numarasını mesaj olarak gönderebilirsiniz. Finansbank üzerinden ayrıca 15 bin TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişiler belirli şartlar dahilinde bu kredileri istedikleri zaman hesabına yatırmak için qnb mobil uygulamasını kullanabilir. Qnb mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman hem gelir belgesiz hem de 5 dakika içerisinde Hesaba yatan krediyi kullanabilirsiniz.

kredi-karti-cebinde-olan-ve-duzenli-kullananlara-15000-tl-odeme-verilecek1

Enpara Bankası 15.000 TL kredi ödemesi

Qnb finansbank'ın kurmuş olduğu ve sadece dijital olarak hizmet veren şubesiz banka Enpara Bankası Kendi resmi internet sitesi üzerinden ve kendi bankası'nın müşterileri olan kişilere 15 bin TL'ye kadar kredi ödemesi yapıyor. Qnb Finansbank bankası üzerinden almış olduğunuz 15.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasında sizleri hızlı bir şekilde Kredi sonucu verilecek ve onaylanan tutarı sizlere hemen anında hesabınıza yatıracaklardır. Enpara Bankası müşterisi olmayan kişiler enparanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak Kredi başvurusunda bulunabilir.

TEB Bankası 15.000 TL kredi ödemesi

TEB Bankası üzerinden de 15 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve kredi onayı almanızda durumunda en yakın banka şubesinden Kredi kullanımı yapabilirsiniz. TEB Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız t.c. kimlik numaranızı 44 66 numarasına mesaj atabilir veya size en yakın TEB ATM sine giderek ATM üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@