Kredi Kartı Olanlar Dikkat! 2 Bankadan Yapılan Açıklamada Nakit Ödemeleri Hesabınıza (IBAN) Atacak!

Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı! Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı!

Son Dakika: Kredi kartı sahipleri, anında ihtiyaç duydukları nakde ulaşabilecekleri 30.000 TL'ye kadar kredi kampanyasına başvurabilirler. Daha önce kredi kartlarını kullanan ve düzenli ödemeler yapmış olan bankalardan kredi arayan bireyler, sağlanan bankalar aracılığıyla kredi başvurusu yapabilirler.

Bu krediler müşterilere kişisel krediler olarak sunulur ve başvurular bireysel kredi bölümü aracılığıyla yapılabilir. 30.000 TL borç aldığınızda, banka size maksimum 36 ay vadeli bir geri ödeme süresi sunar. Ayrıca ilk taksit ödemenizi 3 ay ertelemenizi seçebilirsiniz. Gereksinimleri karşıladığınıza inanıyorsanız ve acil olarak nakde ihtiyacınız varsa, kredi kartınızı düzenli olarak kullanıyorsanız, bahsedeceğimiz bankalar aracılığıyla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Size uygun olan bankayı seçtikten sonra başvurunuzu gönderin. Hepsine aynı anda başvurmayın.

QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

5030 SMS kredi başvurusu, yüksek kredi skoruna sahip bireyleri anında onaylayan bir sistemdir. QNB Finansbank'ın sunduğu bu kredi kampanyası, 50.000 TL'ye kadar Kişisel Krediler sunar. Bu krediye başvurmak isterseniz, Türkiye kimlik numaranızı 50/30 SMS numarasına göndererek hızlıca başvurunuzu yapabilirsiniz. Sonucu, cep telefonunuza 5 dakika içinde SMS olarak alırsınız. QNB Finansbank tarafından onaylanan müşteriler kimlikleri ile en yakın banka şubesini de ziyaret edebilirler. Kredi kartınız QNB Finansbank'ta ise, çevrimiçi kredi başvurusu yapmak için de kullanabilirsiniz. Bu kredi internet bankacılığı aracılığıyla elde edilebilir.

İş Bankası İşCep Kişisel Kredi Başvurusu

İş Bankası'nın İşCep mobil uygulaması aracılığıyla kişisel kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Banka hesabı olan müşteriler, İşCep uygulaması üzerinden hızlıca kredi başvurularını yapabilirler. Bu krediyi İş Bankası aracılığıyla aldığınızda, fonlar hesabınıza transfer edilir ve 36 aya kadar bir süre içinde geri ödeyebilirsiniz. İş Bankası, uygun kredi skoruna sahip müşterilere kadar 30.000 TL'ye kadar kredi onaylar ve bireysel kredi skorlarına dayalı olarak faiz oranları uygular.