Kredi Kartı Olanlar Dikkat, Hesabınıza Nakit Yüklenecek, Son Dakika Bankadan Açıklama Geldi

Ziraat Kredi Kartı Olanlar Dikkat! Hesabınıza Para Gelebilir… Ziraat Bankası kartı olan müşterilerine yeni kampanya başlattı. Müşterilerine başlatmış olduğu kampanya ile ilgili detayları açıkladı.

Ekonomi 11.10.2021 - 19:14 11.10.2021 - 19:15 Vural Pars

Ziraat Kredi Kartı Olanlar Dikkat! Hesabınıza Para Gelebilir… Ziraat Bankası kartı olan müşterilerine yeni kampanya başlattı. Müşterilerine başlatmış olduğu kampanya ile ilgili detayları açıkladı. 6 gün içinde kampanyaya katılan kişilere ödeme yapacak…

Ziraat Bankası’ndan kartı olanlara müjde geldi. Yapılan duyuruda Ziraat Bankası müşterilerini ilgilendiren kampanyada 6 gün içinde kampanyaya dâhil olanlara ödeme yapılacak.

Kampanyaya katılım sağlayan kişiler Bankkart ile Bankkart üye işyerleri arasında yapılan anlaşma ile 2.000 TL tutarında araç kiralama, konaklama ve sehayat için yapılan harcamalarda 100 TL Bankkart TL kazanabilecek.  Söz konusu olan kampanya 15 Ekim tarihine kadar geçerli.

Kampanyanın Detayları ve Koşulları

Kampanyaya katılım Bankkart Mobil ile sağlanıyor. Söz konusu kampanya 15 Eylül ve 15 Ekim tarihleri arasında planlanması düşünülüyor. Yapılacak olan harcamalarda bu tarihler arasında gerçekleştirilmeli. Kampanyaya dâhil olan kişiler bu tarihler arasında Bankkart ile Bankkart üye işyerlerinde 2.000 TL ye kadar kiralama, konaklama ve seyahat harcamalarda 100 TL Bankkart TL kazanabilecektir.

Kampanya kapsamına dâhil olan işlemler sistem içerisinde tanımlanmış olup, kampanya kapsamında sektör bilgisi, araç kiralama, konaklama ve seyahat ile ilgili harcamalarda kartlı ödeme gerçekleştiğinde, asıl kart ile yapılmış olan harcamalar dikkate alınacaktır. Kazanılan Bankkart TL ler 27 Ekim 2021 tarihinde sistem tarafından yüklenecek olup, kampanya süresince sadece bir kez katılım sağlanacaktır.

27 Ekim 2021 Tarihinde Kazanılan TL’ler Yüklenecek

Kampanyaya dâhil olan müşterilerin belirtilen şartlardaki harcamalardan elde ettiği Bankkart TL ler 27 Ekim tarihinde sistem tarafından yüklenerek kişilere aktarılacaktır.  Kampanya süresince TC Ziraat Bankası kampanya koşullarında değişiklik yapma, durdurma hakkına sahip olacak. Bankkart Mobil kullanılarak kampanyaya katılım sağlanacak ve mevcut kampanya 15 Eylül ile 15 Ekim tarihleri arasında gerçekleşmesi düşünülüyor.

kredi-karti-olanlar-dikkat-hesabiniza-nakit-yuklenecek-son-dakika-bankadan-aciklama-geldi1

Bankkart ile Bankkart üye işyerleri ile 2 bin TL ulaşan yaklaşık olarak olan araç kiralama, konaklama ve seyahat konularında 100 TL Bankkart TL kazanabilecekler. Aynı zamanda tek bir müşterinin kampanya döneminde kazanacağı Bankkart TL 100 TL ile sınırlı olması planlanıyor. Kişilerin yararlanması için Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapabilecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@