Kredi Kartı Olanlara Müjde Geldi, 10.000 TL ve Üzerinde Olan Tüm Borçlarınızı Hemen Kapatın, Kredi Alın

Kredi Kartı Olanlara Müjde Geldi, 10.000 TL ve Üzerinde Olan Tüm Borçlarınızı Hemen Kapatın, Kredi Alın. Son dakika kampanyası ile sizlere uygun kredi hizmeti verilecek. İşte bankaların kampanyaları..

Ekonomi 14.07.2021 - 12:23 14.07.2021 - 12:24 Vural Pars

Son dakika haberi olarak gelen ve uygun faizlerle kredi kartı olan kişilere borç kapatma kredisi verecek olan bankalar yayınlandı. Bu bankalardan hızlı ve anında kredi alabilir, borçlarınızı kapatabilirsiniz. İşte detaylar...

Kredi kartı borçları bazı durumlarda kişilerin oldukça hayatına olumsuz etki etmektedir. Üstelik bir dönem ödemesini geciktirdikten sonra artık bir daha eski kartınızın limitine ulaşamıyorsunuz. Bu durumda da banka kredi sicilinizin bozulacağını ve bir daha eskisi gibi bankalardan onay alamayacağınızı söylemek isteriz.

Kredi kartı borç kapatma kredisi başvuru yaptığınızda bankalar güncel olan kart borçlarınız için sizlere kredi verecektir. Eğer bankalardan icralık olduysanız bu borçlar için kredi alamazsınız. Güncel olan kredi kartı borçlarınız hesaplanacak ve ona göre kredi onayı alacaksınız. Aldığınız kredilerde 3 ay erteleme ve 60 ay vadeye kadar kredi başvurusu yapabileceksiniz. 

Akbank 10.000 TL Kredi Kartı Borç Kapatma Kredisi Veriyor

Akbank üzerinden kullandığınız Axess kredi kartı için ayrı, diğer banka kartları için ayrı kredi alabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler kredi onayı aldıklarında kart borçlarını kapatacak ve kartlarını iptal edeceklerdir. Başvurular en yakın banka şubesinden yapılmaktadır. Size en yakın banka şubesine giderek hemen 10.000 TL kredi kartı borç kapatma kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank hemen değerlendirmeyi yapacak ve size ne kadar kredi vereceğini söyleyecektir.

Denizbank 10.000 TL Kart Borçları İçin Kredi Kampanyası Başlttı

Diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınız için Denizbank üzerinden 10.000 TL ve üzerinde, 50.000 TL’ye kadar bu krediyi alabilirsiniz. Denizbank şubelerine giderek hemen işlem yapmanız mümkündür. Banka şubesine gittiğinizde kredi siciliniz ve kredi notunuza bakılacaktır. Bu durumda banka 36 ay vadeye kadar değerlendirme yapar. Sizde bu şekilde tüm kredi kartı borçlarınızı kapatarak tek bir kredi için başvuru yapabilirsiniz. Denizbank ayrıca diğer bankada olan krediler içinde bu şekilde borç kapatma kredisi vermektedir.

Ziraat Bankası 10.000 TL Borç Kapatma Kredisi

6 ay vadeli erteleme seçenekleriyle kamu bankası olan Ziraat Bankası’da borç kapatma kredisi veren bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası üzerinden 36 ay vadeye kadar 10.000 TL ve üzerinde olan kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz. Devlet destekli olarak verilecek bu kredilerde banka uygun faiz oranları ile müşterilerine imkan vermektedir. Ayrıca banka birleştiren kredi kampanyası yaparak 36 ay vadeye kadar kredi vermektedir.

50-bin-tl-hibe

Bu bankalar haricinde İş Bankası, Vakıfbank, Şekerbank, Halkbank, Burgan Bank, Odeabank, Fibabanka, TEB gibi bankalardan da diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı kapatarak 10.000 TL kredi kullanımı yapabilirsiniz. Başvuru yaptığınızda her bankanın kendine özel kredi politikalarında sorgulama yapılacaksınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@