Son dakika olarak yayınlanan bu haberde, 5000 TL'ye kadar onay almak isteyen ve kredi notu düşük olan kişilerin başvuru yapacakları bankalar açıklandı. Bu bankalardan hızlı ve anında kredi kullanabilecek, anında hesabınıza 36 ay vadeli kredi alabileceksiniz. Bilindiği gibi bir bankadan kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizin kimlik numaranızı alır ve bu kimlik numaranız üzerinden bir sorgulama yapar. Otomatik ekran sorgusu olarak yapılan bu sorguda kredi notunuz değerlendirilir.

Kredi notu yüksek olan müşteriler ihtiyaç kredilerinde hızlı bir şekilde onay olabilirler. İhtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman banka sizlere hemen sonucu verir. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan müşteriler bankalardan sıkıntısız bir şekilde kredi kullanırlar. Diğer banka ödemeleriniz de bir sıkıntı yoksa ve kredi notunuzun yüksek olduğunu düşünüyorsanız bankalar üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Aktif Bank kimlikle 5000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi puanı düşük olan müşterilere kredi veren bankaların başında Aktif Bank geliyor. 36 ay vadeye kadar 5.000 TL krediyi bu bankadan sadece kimliğinizi kullanabilirsiniz. Üstelik banka şubelerine gitmeden de kredi kullanmanız mümkündür. Aktif Bank 5000 TL kredi için bankanın resmi internet sitesine girebilir veya kredi yazıp boşluk bırakıp kimlik numaranızı yazdıktan sonra 30 50 ye mesaj atarak da yapabilirsiniz. Kredi başvurusu onay alan müşterilere banka hemen sonucu söyleyecektir. Krediyi de banka şubesinden değil kendi ev adresinden kullanabileceksiniz..

TEB Bankası 5000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu kimlikle nasıl yapılır?

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar dan bir tanesi de TEB Bankası olmaktadır. TEB Bankası üzerinden 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Sigorta durumumuz da sıkıntı yoksa ve Banka sicilini de bir ödeme düzensizliği yoksa, banka 5000 TL'ye kadar krediyi sizlere kimlikle onay veriyor. Bunun için en yakın TEB Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir. TEB Bankası üzerinden internet veya SMS atarak başvuru yapmayınız. Çünkü kredi notunu düşük olduğu için TEB Bankası Onay vermeyecektir.

kredi132313

Burgan Bank 5000 TL acil ihtiyaçlarınız için kimlikle kredi

5000 TL'ye kadar acil ihtiyaçlarınız için Burgan Bank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi, internet sitesi üzerinden ve banka şubesinden yapılıyor. Banka şubesine gittiğiniz zaman sadece kimliğinizle giderek başvuru yapabiliyorsunuz. Kimliğinizi verdikten sonra kredi notu sorgulaması yapıldıktan itibaren banka onay verirse bu sefer sigorta durumunuza bakılacaktır. Emekli olanların da bankaya maaş taşımaları istenecektir. Özellikle emekli kişiler düşük kredi notu olduğu için onay alamıyorsa, Burgan Bank şubelerine maaş taşıyarak 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Burgan Bank üzerinden alınacak kredilerde banka en fazla 36 ay vade imkanı sizlere sağlıyor. İlk taksit ödemenizi diğer bankalar da olduğu gibi Burgan Bank üzerinden de 3 ay ertelemeli olarak yapabilirsiniz.