Kredi notu düşük olanlara kredi müjdesi! 3 banka birleşti düşük faizli 50.000 TL kredi sunmaya başladı. Kredi notu düşük olanlara son dakika kredi müjdesi geldi. Geçmiş dönemlerde borçlarını ödeyemeyen ya da düzensiz ödeme nedeniyle kredi notu düşen ve kara listeye alınan vatandaşlar artık kredi kullanabilecek nokta bildiğiniz üzere bankalar kredi notu düşük olanlara kredi kullandırmıyor. Ancak dönem dönem yapılan kampanyalarla bu vatandaşların da kredi kullanılmasına ve borçlarını kapatmasına olanak sağlıyor. Bankalardan kredi notu düşük olanlara kredi müjdesi Sabah saatlerinde verildi. Acil nakit ihtiyacı olan, borç kapatmak isteyen milyonlarca kişi kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar sayesinde rahat edecek. Peki hangi banka kredi düşük olanlara kredi veriyor? Kara listede olanlara kredi veren bankalar ve detaylar haberimizde...

Bankalardan kredi kullanabilmek için bildiğiniz üzere kredi notunu uzun yüksek olması gerekiyor. Ancak biriken borçlarını kapatmak ya da bireysel ihtiyaçları için acil nakit para bulmak isteyen vatandaşlar kredi notu düşük olana kredi veren bankalar araştırması ile kredi kullanacakları bankalara ulaşmaya çalışıyor. Her ne kadar sürekli olarak böyle bir imkan sağlanması da bankaların kredi notu düşük olanlara dönem dönem yaptığı kampanyalar bulunuyor. Şu anda da 3 banka bu yönde bir kampanya başlattı. Kredi notu düşük olan ve kara listede olanlara kredi veren bankalar her gün olduğu gibi bugün de yoğun bir şekilde araştırılırken 50.000 TL'ye kadar kredi kullanmak mümkün hale geldi. Peki hangi bankalar kredi notu düşük olanlara kredi veriyor? Kara listede olanlara kredi veren bankalar ve detaylar haberimizde…

kredi-notu-dusuk-olanlara-kredi-mujdesi-3-banka-birlesti-dusuk-faizli-50000-tl-kredi-sunmaya-bas-3

ENPARA.COM DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Son yıllarda en gözde dijital bankalar arasında yer alan enpara.com hem şubesiz bankacılık hizmetleri hem de sunduğu düşük faizli kredi kampanyaları ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. enpara.com son dönemlerde herkesin merakla araştırdığı Kredi notu düşük olanlara ve kara listede olanlara kredi veren bankalar arasında da yer almaya başladı. enpara.com üzerinden ya da mobil uygulama üzerinden başvuru yapan vatandaşlar Kredi notu düşük olsa bile kredi kullanma imkanı elde ediyor. 50.000 TL'ye kadar olan krediler için faiz oranı yüzde 1.75 olarak belirlendi. 36 ay vadeli olarak kullanabileceğiniz bu Kredi de banka tarafından Talep edilen evrakları göndermeniz gerekiyor.

kredi-notu-dusuk-olanlara-kredi-mujdesi-3-banka-birlesti-dusuk-faizli-50000-tl-kredi-sunmaya-bas-2

FİBABANKA DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Fibabanka da kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Uzun yıllara dayanan geçmişi ile Türkiye'nin en köklü bankaları arasında yer alan Fibabanka, vatandaşların Kredi notuna Hiç Bakmadan talep ettikleri 50 bin TL'ye kadar olan tutarı anında veriyor. Kredi notunuz düşük olsa bile Kara listede olsanız bile Fibabanka kredi başvurusu yapabilirsiniz. 36 aya Varan vade seçenekleri ve kolay ödeme koşulları ile sağlanan düşük faizli kredi kampanyasında faiz oranı ise yüzde 1.48’den başlıyor. Fibabanka kredi notu düşük olanlara sunduğu bu kredi imkanından üst limiti 15.000 tl olarak belirledi.

kredi-notu-dusuk-olanlara-kredi-mujdesi-3-banka-birlesti-dusuk-faizli-50000-tl-kredi-sunmaya-bas-1

PTT VE AKTİF BANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

Bildiğiniz üzere son dönemlerde PTT ve Aktif Bank arasındaki iş birliği çok konuşuluyor. PTT, bu iş birliği sonrasında adeta bir banka şubesi gibi çalışırken vatandaşlara düşük faizli kolay kredi imkanı da veriyor. Kara listede olan ve kredi notu düşük olan milyonlarca kişi PTT'nin sağladığı bu avantajlı kredi seçeneklerinden anında faydalanabiliyor. PTT düşük faizli kredi kampanyası kapsamında 36 ay vadeli 40 bin lira üst limitli kredi kullanmak mümkün. Başvurular ise aktif banka aracılığı ile yapılıyor.