Kredi notu düşüklere müjde! Halkbank, Aktif Bank ve Burgan Bank düşük faizli 10.000 TL nakit sağlıyor!

Kredi notu düşüklere bankalar müjde verdi! Halkbank, Aktif Bank ve Burgan Bank düşük faizli 10.000 TL nakit sağlıyor! Başvuru yaparak Kredi alabilirsiniz.

Ekonomi 07.08.2021 - 10:20 07.08.2021 - 10:20 Volkan Arık

Kredi notu düşüklere bankalar müjde verdi! Halkbank, Aktif Bank ve Burgan Bank düşük faizli 10.000 TL nakit sağlıyor! Kredi notu düşük olduğu için ya da kara listeye girdiği için kredi çekemeyen vatandaşlara bankalardan müjdeli haber geldi. Hemen bankalara başvuru yaparak 10.000 TL'ye kadar kredi çekme imkânına sahip olabilirsiniz. Başvuru koşulları oldukça kolay Hemen hemen herkese nakit desteği sağlanıyor.

Kredi notu düşük olan ya da daha önce bankalardan aldığı krediyi ödemekte geciktiği için kara listeye düşen vatandaşlar kredi çekemiyordu. Bankalardaki sicili bozulan vatandaşlar için güzel haber Aktif bank, Halkbank ve Burgan bank işbirliği ile geldi. Bu bankalar kredi notu düşük olana ya da kara listede olan vatandaşlara Kredi vereceklerini duyurdu. Üstelik de düşük faiz oranları ile verilecek olan kredi aynı zamanda uzun vadeli olacak. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar ve faiz oranları haberimizde…

kredi-notu-dusuklere-mujde-halkbank-aktif-bank-ve-burgan-bank-dusuk-faizli-10000-tl-nakit-sagliy

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU KOŞULLARI

Kamu bankalarının kredi notu düşük olanlara kredi kampanyası bir süredir devam ediyordu. Halkbank yaptığı son duyuru ile birlikte Kredi notu düşük olsa bile bazı şartları Taşıyan vatandaşlara Kredi sağlayacağını duyurdu. Halkbank kredi notu düşüklere verdiği kredi de şu şartları arıyor;

Çalıştığı işyerinde 6 aydan bu yana sigorta ödenmesi

Kredi notu düşük olanlar

Gecikme cezası ya da icralık borcu bulunmaması,

Halkbank bu şartları taşıyan herkese 10.000 TL uzun vadeli kredi verecek. Halkbank'tan kredi kullanırken isterseniz 3 ay geri ödemesiz şekilde kullanabilirsiniz. 36 aya varan vade seçenekleri ile sunulan kredinin faiz oranları da başvuru sırasında sizlerle paylaşılıyor.

kredi-notu-dusuklere-mujde-halkbank-aktif-bank-ve-burgan-bank-dusuk-faizli-10000-tl-nakit-sagliy-2

BURGAN BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU KOŞULLARI

Kredi notu düşüklere Burgan Bank'ta kredi kampanyası başlattı. Kredi notunu düşük olsa bile özellikle bankaya başvuru yaparak ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Şu an için 10.000 TL üzerinden yapılan kampanyada emekliler maaşlarını Burgan Bank'a üzerinden almaya başlarsa daha yüksek tutarlarda kredi kullanabiliyor. Burgan Bank 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvuruları sırasında sizden kefil ya da evrak istemiyor. Online olarak başvuru işlemlerini gerçekleştirenlerin kredi onayı hemen cep telefonuna gönderiliyor.

kredi-notu-dusuklere-mujde-halkbank-aktif-bank-ve-burgan-bank-dusuk-faizli-10000-tl-nakit-sagliy-3

AKTİF BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU KOŞULLARI

Acil nakit ihtiyacı olanların her zaman Başvuru yaptığı Aktif Bank kredi notu düşüklere de kredi vermeye hazırlanıyor. Eğer acil nakit ihtiyacınız varsa düşük faizli kredi çekmek istiyorsanız Aktif Bank SMS ya da internet bankacılığı üzerinden hemen başvuru yapabilirsiniz. Aktif Bank'ın yeni kampanyasında üst limit 10.000 TL olarak belirlendi. Bu kampanyadan faydalanmak isteyenler cep telefonlarının SMS bölümüne Kredi yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaralarını yazarak 3050'ye kısa mesaj gönderebilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@