Kredi Notu Sıfır Olanlara ve Kredi Notu Düşük Olanlara 40.000 TL Kredi Veren Bankalar hangisidir? Sizlerde kredi alamıyorsanız, bu bankaların kredi kampanyalarına başvuru yapabilir ve anında onay alabilirsiniz. Kredi notu düşük olan kişilere 40.000 TL kredi almanız için aşağıdaki bankalardan başvuru yapabilirsiniz.

Bilindiği gibi, bankalardan kredi alabilmeniz için öncelikle bir kredi notunuza sahip olmanız gerekiyor. Kredi notu düşük olan veya banka sicili bozuk olan kişiler, maalesef her bankadan onay alamamaktadır. Eğer sizde kredi başvurusu yaptığınızda, kredi notunuz yüzünden onay alamıyorsanız, bazı bankalardan işlem yaparak hemen kredi kullanabilirsiniz. Kredi sicilinize uygun olarak aşağıdaki bankalar sizlere onay verecektir. Kredi notu sıfır olanlar ile kredi notu düşük olanlar ayrı bir şekilde kredi kullanacaktır. İşte bankalar ve başvuru aşamaları...

Garanti BBVA Sıfır Kredi Notuna İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti BBVA üzerinden sıfır kredi notuna uygun olarak hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti BBVA, sıfır kredi notu olan kişilere, 3 ay sigortası olması durumunda hemen kredi vermektedir. Başvuru için en yakın banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Eğer daha önce bir banka çalışmanız yoksa, bu bankadan kredi alabilirsiniz. Ama eğer kredi ve kart kullanıp, kredi notunuz düşük olursa, maalesef onay alamayacaksınız. Garanti BBVA üzerinden kredi başvurusu yaptığınızda 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak kredi alabileceksiniz.

kredi-notu-sifir-olanlara-ve-kredi-notu-dusuk-olanlara-40000-tl-kredi

Aktifbank Düşük Kredi Notuna İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Aktifbank üzerinden de 36 ay vadeye kadar 40.000 TL kredi başvurusu yapılmaktadır. Kredi başvurusu yapacağınız zaman düşük kredi notunuz olsa da hemen onay alacaksınız. Aktifbank düşük kredi notu olanlar SMS ile başvuru yapabilirler. SMS ile kredi başvurusu yaptığınızda, banka hemen sizlere onaylı olan kredisini verecektir. SMS ile kredi başvurusu yapmak için Kredi TC KİMLİK yazarak 3050'ye mesaj atabilirsiniz. 5 dakika içinde kredi sonucu gelecek ve kredi sonucuna göre onay da gelecektir. Kredi başvurusu yaptığınızda, şartlara uygun olan kişiler hemen işlem yaparlar. Ayrıca bankanın n-kolay kredi başvuru internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapma imkanınız vardır. Kredi başvurusu yaptığınızda, internet sitesinden hemen sonuç öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Başvurusu

Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka hem sıfır kredi notu olan kişilere, hem de kredi notu düşük olan kişilere uygun faiz oranları ile kredi vermektedir. 40.000 TL'ye kadar bu bankadan kredi kullanmanız için bir gelirinizin olması gerekiyor. Kredi başvurusu yapan müşteriler en az 6 aylık sigortası tam yatması durumunda, Vakıfbank üzerinden kredi çekebileceklerdir. Ayrıca emekli olan kişilerde emekli maaşlarına göre, 36 ay vadeye kadar bu kredileri alabilirler. Bu kredilerde düzenli gelir ve banka da icralık durum olmaması yeterlidir.

Bu verdiğimiz bankalar haricinde Ayrıca Ziraat Bankası, Halkbank, Burgan Bank, Odeabank ve ICBC Bank gibi bankalardan da aynı şartlarda krediler kullanabilirsiniz.