Bankanın kredi notuna göre yaptığı ödemeler, düşük miktardaki taksitlerle mümkün oluyor. 36 aya varan kredi paketlerinde kredi miktarı faiz oranı ve diğer detaylar da düşünüldü. Paraya sıkıştıysanız bir saniye bile beklemenize gerek kalmayacak.

Para ihtiyacı olanlar ve maddi durumunu toparlamak isteyenler için kredi teklifleri genişletildi. Düşük miktarda taksitlerle kredinizi uzun vadede geri ödeyebilirsiniz. Kredi notunuza göre kaç TL ödeme alacağınızı öğrenmek için bankanın açıkladığı detaylara göz atın. . Türk lirasının değeri karşısındaki düşüş, bireylerin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlandığı dönemlerde, bankaların kredi kampanyaları devreye giriyor. Özellikle de 120  bin lira ihtiyaç kredisi düşünenler için cazip teklifler sunuluyor.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı! İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı!

Vade Sayısı Kredi Miktarına Göre Değişiyor

Bankaların sunduğu kredi imkanları için belirli başlı şartlar mevcut. Örneğin, 50 bin liralık bir kredi için maksimum vade süresi 36 ay olarak belirleniyor. Eğer kredi talebi 50.000 TL ile 100.000 TL arasında bir tutarsa, en fazla 24 ay vade seçeneği sunuluyor. 100.000 TL üzerindeki ihtiyaç kredisi talepleri içinse maksimum vade süresi 12 ay. Bankadan kredi almayı düşünenlerin kredi notlarının düşük olmaması ve düzenli bir gelirlerinin olması şartları arasında.

%3,95 Faiz Oranı Uygulanacak

Örnek vermek gerekirse İş Bankası 36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi için aylık yüzde 3,95 faiz oranını uyguluyor, bu da aylık taksitin 3.074 TL olacağı anlamına geliyor. Garanti BBVA'nın benzer bir kredi için uyguladığı faiz oranı yüzde 4,08 ve aylık taksit 3.141 TL olarak belirleniyor. Ancak diğer bankalardaki artan faiz oranlarına kıyasla, bu oranlar oldukça cazip. 36 aylık bir vade için aylık 2.894 lira taksit ödemesi ile kredi alınabiliyor. Böylesi avantajlı bir kredi teklifinden yararlanmak isteyenlerin, en kısa süre içinde bankalarla iletişime geçmeleri önerilir.