Kredi notunuz karşılıyor ise SMS atarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. TC kimlik numarasının son rakamı 0,2,4,6 veya 8 olanlar yaşadı. Acil kredi ihtiyacı olanlar bu fırsatı kaçırmamalı. Güncel olarak kaç bin TL'lik kredi çekilebileceği de açıklandı. İşte bankanın son kredi kampanyası...

TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var

TC kimlik numarasına göre yapılan kredi başvuruları son dönemde dikkat çekiyor. 0,2,4,6,8 son rakamına sahip olan TCKN'ler için önemli kampanyalar mevcut. Başvurulması halinde 90 bin TL'lik kredinin sahibi olabilirsiniz. Ziraat Bankası'nın son kampanyasını duyanlar kredi alabilmek için başvuru yöntemlerini araştırıyor. SMS ile kredi çekebilmek ve anında sonuç almak istiyorsanız detaylar yazımızda olacak.

Ziraat Bankası 90 Bin TL Veriyor!

Ziraat Bankası'na yapacağınız kredi başvurusu neticesinde detaylar ortaya çıktı. Banka, müşterilerine başvuru yapmaları halinde 90 bin TL'lik kredi verebilecek. Eğer bu şartları karşılıyorsanız para kısa süre içerisinde hesabınızda olacak. Öte yandan kamu bankasının sağladığı avantajlar bunlarla sınırlı değil. Düşük faizli oranlı kredinin müşterilere özel verildiği bilnmekte.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası kredi başvurusu için birer boşluk bırakarak TC Kimlik Numarası, çekeceğiniz kredi tutarı, vade sayısı ve aylık net gelirinizi yazarak 4747'e SMS olarak göndermelisiniz. Başvurunuzun sonucu kısa süre içerisinde incelenip size dönüş yapılacaktır. Öte yandan diğer başvuru yöntemlerini de deneyebilirsiniz.

paraa-2

Kredi başvurusunda diğer yöntemler ise mobil uygulama üzerinden mümkün olmaktadır. TC kimlik ve mobil internet bankacılığı için kullandığınız şifreyi girerek kredi bölümünden dilediğiniz tutarı yazabilirsiniz. Aylık net geliriniz ve çekmek istediğiniz kredi tutarı burada önemlidir. 

Ziraat Bankası Konut Kredisi Nasıl Çekilir?

Ziraat Bankası'ndan konut kredisi çekmek isteyenler için ise SMS yöntemi ile başvurudan söz edelim. KONUT, TC Kimlik No, Tutar, Vade, Net Gelir (Aylık), Konut Değeri yazdıktan sonra 4747'ye SMS gönderebilirsiniz. Konut kredisi arayanlar, bankanın oldukça düşük faiz ile müşterilerine yüksek oranda kredi verdiği biliniyor.