Kredi Onayı Alamayanlar İçin Fibabanka ve TEB Bankası üzerinden 30.000 TL Kredi Kampanyası başladı

Kredi Onayı Alamayanlar İçin Fibabanka ve TEB Bankası üzerinden 30.000 TL Kredi Kampanyası başladı. Başvuru yaparak hemen onay alabileceksiniz. Detaylar haberimizde...

Ekonomi 03.08.2021 - 23:37 03.08.2021 - 23:39 Vural Pars

Fibabanka ve TEB Bankası üzerinden 30.000 TL Kredi Kampanyası başladı. Sizde ihtiyaç kredisi alacaksanız TEB üzerinden 30.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler TEB ve Fibabanka kredi politika şartlarına uygun olduklarında aynı gün içinde kredi kullanabilirler.

Bankalarda sürekli olarak güncel kredi kampanyaları yapılmaktadır. Sizlerde eğer Fibabanka ve TEB bankası kredi kampanyalarını takip ediyorsanız bu bankanın son yaptığı ve kişilerin kredi notuna göre faiz uyguladığı 30.000 TL kredi başvurusu için bilgi sahibi olabilirsiniz. Banka bu kredileri sadece ihtiyaç sahiplerine ve banka politikalarına uygun olan müşterilere vermektedir. En az 2 aylık sigortanızın olması durumunda ve kredi notunuzun 1300 üzerinde olması durumunda bankalardan dilediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru aşamaları ve onay alma yöntemleri ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Fibabanka 30.000 TL Kredi Başvurusu

Fibabanka 30.000 TL Kredi Başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Banka şartlarına uygun olan müşteriler kredi başvurusu için SMS veya internet sitesi üzerinden bankaya gitmeden kredi onayı alabilmektedirler. Eğer bu sistemler üzerinden başvuru yapamadıysanız bankanın şubesine giderek evraklarınız ile birlikte 30.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz.

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız TC kimlik numaranızı 3422’ye mesaj atabilirsiniz. Mesaj bankaya iletildikten sonra 5 dakika içinde kredi sonucu size gelecektir. Kredi sonucu olumlu olan müşteriler de en yakın Fibabanka şubesine giderek kredi kullanabilirler. SMS ile kredi başvurusu yapamayan kişilerde bankanın resmi internet sitesine girerek başvuru formunu doldurup kredi onayı alabilmektedirler. Kredi başvurusu yaptığınız zaman banka şubesini de seçeceksiniz. Eğer bulunduğunuz ilde Fibabanka şubesi yoksa kredi kullanamazsınız.

TEB 30.000 TL Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredilerinde uygun kampanya yapan bankalardan birisi de TEB bankası olmaktadır. Bu banka üzerinden 30.000 TL kredi başvurusu yapabilir ve banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen kredinizi aynı gün içinde kimlikle kullanabilirsiniz. Başvuru banka şubesi, TEB ATM ve internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Kredi onayı aldığınızda en yakın banka şubesine giderek kredinizi kullanmanız gerekmektedir. Kredi notu düşük olan kişiler 30.000 TL kredi başvurusunda bulunamazlar. Emekli olan kişiler ise maaşlarını TEB şubesine taşıyarak hem kredi hem de promosyon kampanyalarından yararlanmaktadırlar. Sizlerde bu iki bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

kredi-onayi-alamayanlar-icin-fibabanka-ve-teb-bankasi-uzerinden-30000-tl-kredi-kampanyasi-baslad

Kredi Notu Düşük Olanlar Ne Yapmalı?

Fibabanka ve TEB bankası 10.000 TL’ye kadar kredi notu düşük olup kredi alamayan kişilere 24 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu krediyi alabilmeniz için bir kefil bulmanız ve başvuruyu sadece banka şubelerinden yapmanız gerekmektedir. Başvuru yapacağınız zaman kefil bulursanız bu kefil olacak kişinin kredi notu en az 1300 ve üzerinde olması gerekiyor. Eğer o kişinin de banka sicili kötü ise kredi onayı alamayacaksınız. Düşük kredi notu olanlar bu kredi kampanyasından yararlanabilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@