Kredi sicil affı bekleyen kara listedeki borçlu vatandaşlara büyük müjde!

Kredi sicil affı bekleyen kara listedeki borçlu vatandaşlara büyük müjde! O Banka tam 30 bin TL veriyor. Kredi notu düşük olanlara 30.000 TL, PTT'den verilmektedir. Bankalardan ihtiyaç kredisi dahil bütün kredi ve kredi kartı ürünlerini almak istediğiniz zaman karşınıza çıkan en önemli husus kredi notu olmaktadır. Peki nasıl alınır? Koşullar neler? Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Kredi notu, bankalardan ürün kullanmanız için önemli bir puan sistemi olmaktadır. Bu puan sistemi, sizin diğer bankadaki ödeme güçlerinize göre değerlendiriliyor. Eğer diğer bankadaki bulunan kredi ve kredi kartı borçlarınızı düzenli olarak ödüyorsanız bu kredi puanının yüksek olacağını ifade etmektedir. Yüksek kredi notu olan vatandaşlarda bankalardan diledikleri limitlerde istediklerizaman kredi kullanacaklar. 

PTT'den Sicil Affı Bekleyenlere 30 Bin TL'ye Kadar Kredi

Emeklilik yaşı düştü! SGK girişi 1999 öncesi 2000 2008 arası olanlar hemen yeni emeklilik tarihine baksın Emeklilik yaşı düştü! SGK girişi 1999 öncesi 2000 2008 arası olanlar hemen yeni emeklilik tarihine baksın

Yüksek kredi notu bulunan vatandaşlarda bankalardan talep ettikleri limitlerde istedikleri zaman kredi kullanabilecekler. Eğer kredi notunuz düşük ise bankalar, sizlere onay vermiyor. Kredi notu düşük olan vatandaşlara bazı bankalar kampanya yaparak, kredi vermek istemektedir. Bu bankalardan biri de PTT ortaklığında verilen Aktif Bank bankası olmaktadır. Kredi notu düşük olan vatandaşların icralık ve avukatlık bir durumları yoksa PTT üzerinden ya da Aktifbank üzerinden 30.000 TL kredi kullanacağını dile getirebiliriz.

PTT 30.000 TL Kredi Başvurusu 

PTT üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, Çalışma ve emekli olmaları halinde değişik kredi yöntemleri ile başvuru gerçekleştirmektedir. Emekli olanlar PTT üzerinden emekli maaş alması koşulu bulunuyor. Emekli olanlar, PTT üzerinden emekli maaş alıyorsa ve kredi notu düşük olduğu için bankalardan onay alamıyorsa en yakın PTT şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Kredi başvurusuna, PTT gişeler üzerinden ulaşabilirsiniz.

PTT üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olanların emekli olmaları halinde 36 ay vade ve kendi kredi notuna göre, faiz oranlarındna faydalanacağını da belirtelim. Kredi notunuz düşükse eğer, bannka sizlere yüksek faiz oranları ile kredi kullandırıyor. PTT, emekli kredisi 80 yaşına kadar olan emekliler için verilen bir kredi türüdür. 80 yaşında bulunan biri emekli yüksek hayat sigortası da ödeyebiliyor.

PTT üzerinden Aktif Bank kredi başvurusunda bulunmak için, 3050 numarasına kısa mesaj atarak hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buraya kredi yazarak boşluk bırakın kendi T.C. Kimlik numaranızı yazarak, 3050 numarasına kısa mesaj iletin. Mesaj gönderdikten 10 ya da 15 dakika içerisinde sizlere kredi sonucu iletilecektir. Kredi onayı alırsanız, banka genel müdürlük sizleri arayacak ve kredinizi nereden kullanmak istediğinizi dile getireceksiniz. Eğer PTT üzerinden kredi kullanmak istemiyor iseniz, ev adresinizde ya da iş adresinizde Aktif Bank, onaylanan krediyi çekebilirsiniz.