Son dakika- faizsiz kredi haberi geldi. Kredi Uzmanı Duyuru Paylaştı! Bankalar Faizsiz Kredi Verecek, 36 Ay Vadeye Kadar Bölecekler. 4 Bankadan yeni kampanya olduğu paylaşıldı. Faizsiz kredi kampanyası 4 bankada başlamış bulunmaktadır. Sizlerde ihtiyaç kredisi alacaksınız 100.000 TL'ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusunu vereceğimiz 4 Katılım bankası üzerinden yapabilirsiniz. Bu bankalardan yapacağınız tüm işlemlerde faiz işlemleri uygulanmamaktadır. Faizsiz olarak kredi ve faizsiz olarak bankacılık işlemleri yapmanız mümkündür. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere faiz yerine kar payı uygulayarak kredi imkanı sunacaktır.

Faizsiz kredi başvuru şartları nedir?

Vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yapacaksanız bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. Özellikle banka kredi sicilinizin kredi notunuzun ideal olması gerekiyor. Başvuru yapacağınız zaman banka sizlerin TC. kimlik numaranız ile bu sorgulamayı yapacak ve uygun bulması durumunda kredi onayı verecektir. Bankalardan İcralık olan ve avukatlık olan kişiler maalesef onay alamayacaklardır. Emekli olan çalışan ve devlet memuru olan kişiler bu kredileri kullanabileceklerdir. Şimdi sizlere başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda hangi bankalardan faizsiz kredi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. Bunun bilgilerini vermek istiyoruz.

Ziraat Katılım Bankası faizsiz kredi kampanyası

Ülkemizin kamu Katılım Bankası olarak hizmet veren Ziraat Katılım Bankası tüm yapacağı bankacılık işlemlerinde faizsiz bankacılık işlemleri uygulanmaktadır. Banka dinimize uygun olarak krediler verip ayrıca bankacılık işlemleri yapmaktadır. 100.000 TL ihtiyaç kredisi faizsiz olarak helal kredi bilinmektedir. Banka ayrıca ihtiyaç kredisi haricinde konut ve taşıt alımlarınızda da faizsiz krediler sizlere sunacaktır. Başvuru için size en yakın Ziraat katılım Bankası'na gitmeniz yeterlidir.

kredi-uzmani-duyuru-paylasti-bankalar-faizsiz-kredi-verecek-36-ay-vadeye-kadar-bolecekler1

Türkiye Finans faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası

Türk sermayeli olan bir banka arıyorsanız Türkiye Finans Katılım Bankası üzerinden işlem yapabilirsiniz. Banka yapacağı tüm işlemlerde faizsiz bankacılık hizmeti sunmaktadır. Size yakın olan Türkiye Finans şubesine giderek kredi başvurusu yapabilir veya bu bankadan çalışmak istiyorsanız bir hesap açabilirsiniz. Türkiye Finans faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda alacağınız kredilerde 36 ay vade ve çar payı oranları ile işlem yapılacaktır.

Albaraka Türk faizsiz kredi kampanyası

Bankadan da diğer katılım bankaları gibi faizsiz işlemler yapabilirsiniz. Özellikle ihtiyacınıza göre banka sizlere Kredi imkanı sağlayacaktır. Evlenmek istiyorsanız evlilik kredisi bu bankadan alabilirsiniz. Hac ve umre için kredi alacaklara da bu banka kredi imkanı sağlıyor. Size yakın olan bir şubeye giderek 100 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

Vakıf katılım faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kamu katılım bankalarından biri olan Vakıf katılım üzerinden de aynı diğer Ziraat Katılım Bankası gibi uygun kar payı oranlarıyla faizsiz kredi alabilirsiniz. Bu banka genellikle emekli olan kişilere emekli maaşlarının taşımaları durumunda kredi puanı düşük olsa bile onay vermektedir. Size yakın Vakıf Katılım Bankası şubesine giderek veya bankanın resmi internet sitesine girerek krediler hakkında bilgi alabilirsiniz.